chlapi a solárko?

Príspevok v téme: chlapi a solárko?
lenkalenkalena

môj priateľ ma 22rokov, je prirodzene snedý. a sám išiel do solárka sa opaľovať..nahovoril ho na to kamarát z práce..podľa mňa je to trápne, a chovajú sa tak metrosexuáli, robila som aj anketu medzi babami, no tiež reagovali podobne. Podľa mňa , chlap čo chodí do solárka nie je chlap! ved preto su solarka 90% súčasťou kozmetických salonov! čo myslite?

fgf

a aby nedoslo k nedorozumeniam - chlap co chodi do solarka nie je automaticky metrosexual, ale ked sa to spoji s tym co pise metroska, tak to uz je cisty metros

vrtifuzik

Suhlasim s vacsinou, podla mna je uplne normalne, ze muzi navstevuju solarko a podobne zariadenia. ved nezijeme v praveku. s priatelom ho navstevujeme spolocne, on ide na statie, ja na lezania, spolu prideme aj odideme, chodi na cistenie pleti, stara sa o seba, tiez do sauny a plavat spolu chodime, v robote si zacvici, proste sa o seba stara a to je super. ja osobne som rada a neni na tom nic divne. v posteli som nepocitila, ze by bol na rovnake pohlavie, prave naopak a mame spolocne zaluby, takze parada.

omg

dievca, ty kde zijes? a preco by akoze muzi nemali chodit do solarka, aky je v tom rozdiel?? A anketu medzi babami si robila? Tie "baby" museli byt fakt asi baby - tak min.60 rokov, ked mali taky nazor ako ty. Takze jasne - a este nezabudnime dodat, ze chlap ktory nesmrdi od potu a tabaku nie je chlap!

rrrrrr

my s priateľom chodíme spoločne do solárka. Je to úplne normálne, neviem prečo by tam muži nemali chodiť.

metroska

A preco by nemohol ist?Co su muzi nieco ine ako zeny?Bud rada,ze o svoj vyzor dba.Vzdy je to krajsie ako chlapi,ktori vyzeraju neobriadenie.Fuj,taki sa mi hnusia.V dnesnej dobe sa predsa aj normalny muz stara o seba.Pekne sa oblieka,pouziva roznu kozmetiku,kremy,masticky,gely,ocne kremy.,holia si nielen tvar,ale aj podpazusie,niektori aj intimne partie,vytrhavaju obocie,chodia do kozmetiky,...vsak ved uz aj pre muzov predsa vyrabaju kozmetiku specialne na ich pokozku.V dnesnej dobe je to uplne normalne.Nenormalne a primitivne su praveze nazory tych,co sa nad tym pozastavuju.

xnusoba

suhlasim s nadinkou, tvoj priatel je uplne v poriadku skor ty nie si ok, to ako keby ti vadilo ze sa oholi, ostriha si nechty a umyje vlasy....
kolko mas ty ked on 22 pocitam 16?

nadinka

ze zrejme s tebou nebude nieco v poriadku... moj manzel tiez obcas zajde do solarka, robi si manikuru aj pedikuru, vzdy chodi pekny, cisty, upraveny a vonavy... a mozno je metrosexual ale aspon sa o seba stara... je to aspon dokazom toho, ze mu zalezi na tom ako vyzera... a vzdy ked ma chce potesit, vymysli nam nam program na vikend v nejakom wellnes hotely... skus sa zamysliet nad svojim absurdnym predsudkom voci muzom, ktorim zalezi na svojom vzhlade