Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo majú cigáni zdravé deti?

Príspevok v téme: Prečo majú cigáni zdravé deti?
lilis

Rozmýšlali ste nad tým prečo majú cigáni zdravé deti? Teraz myslím tých čo žijú v otrasných, špinavých podmienkach, ani hygiena nie je bohvie čo. Zjedia hocičo aj zo smetiaka. Nechodia na pravidelné kontroly v tehotenstve a ani ta strava čo by mala byť v tehotenstve nemajú. Tak ako je to možné, že nemajú deti s razštepom pery, alebo Downov syndróm atď...
Aj teraz sa narodilo jednej ciganke bezdomova pod mostom zdravé dieťa No chápete to?

Laurina22

Tak ako pise Omega.Cigani su velmi prisposobivy narod a vedia prezit v podmienkach,v ktorych by sme my uz davno nejestvovali

jajka001_

cigani by neprezili keby sme ich nedotovali a netolerovali, a prisposobivi nie su lebo ak by boli tak by sa isli ucit a makat, vsetky ostatne narody to robia len pre nich je to problem. keby sme zili v podmienkach ako v praveku, tak by ich nas kmen uz davno vyzabijal keby dosli kradnut.

0mega

tak mas este menej ako ja (vzdelania), lebo to co som pisal, to nie je komix, ale realita, ktora sa na skolach neuci.. najdi si to na google.

a to, ze cigan je prisposobivejsi ako ty, a fyzicky odolnejsi, NEVYVRATIS, tak neviem do koho sa tu ty obuvas.

ale jasne, 99% ludi pravda boli a neprijima ju, a ako som pisal, ten kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie. alebo vymen smiech za urazku, to je absolutne jedno ;)

atm

kto sa prosim ta smeje? romska otazka na slovensku je skor k zaplakaniu a to ze nas a nasu krajinu zachvilu totalne zlikviduju ked sa za par rokov stanu majoritou.. len ty tu hlavne nadalej bluzni o stalinovi a pareni ludi s opicami... a neboj sa, nemam 14 a nedokonceny treti rocnik na zds ako ty

0mega

Kazdopadne na taketo veci ja nemam cas, ty sa mi smejes, fajn, ale pamataj si, ze kto sa smeje naposledy, ten sa smeje naljepsie.

blondula

0mega... ja si myslim,ze taketo geneticke vyskumy sa uz urcite niekde robia.kazdeho gentika to urcite laka "vytvorit" nieco "podivuhodne" ...

atm

omega ty uz radsej necitaj tolko komixov a ked uz mas teda tych nasich indoslovakov a ich specialny styl zivota a uvazovania tak rad, tak mas predsa kedykolvek moznost sa prestahovat do letanoviec, alebo nizsie uvedenych secoviec a uzivat si tam s nimi zivota a mozes si tam bez toaletaku kadit aj rovno do kuta vo svojej chatrci

0mega

A verte mi, ze cigani (tak ste ich nazvali) preziju akukolvek krizu, katastrofu, a dovolim si tvrdit ze aj apokalipsu.
Im nebude prekazat, ze budu musiet spat bez postele, ze nebudu mat teplu sprcu, alebo toaletny papier (kolko z nas, beznych, roznaznanych ludi by toto zvladlo po roky ?! max tak zopar percent)

atm, pocasj svetovej vojny stalin (oprav ma sak sa mylim) tlacil na vedcov, aby spravili uber-vojakov. tj. vedci isli do afriky pre spermie orangutanov (ci opic) a snazili sa oplodnit zeny. cize nie len cigani maju take zvrhle myslienky, ale aj biely vodca..

nastastie mu to nevyslo. lenze dnes - DNES by to uz vyslo (poznatky o gen.inzinierstve pokrocili az strasidelne)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo majú cigáni zdravé deti? - Fórum - ZDRAVIE.sk