Prečo majú cigáni zdravé deti?

Príspevok v téme: Prečo majú cigáni zdravé deti?
lilis

Rozmýšlali ste nad tým prečo majú cigáni zdravé deti? Teraz myslím tých čo žijú v otrasných, špinavých podmienkach, ani hygiena nie je bohvie čo. Zjedia hocičo aj zo smetiaka. Nechodia na pravidelné kontroly v tehotenstve a ani ta strava čo by mala byť v tehotenstve nemajú. Tak ako je to možné, že nemajú deti s razštepom pery, alebo Downov syndróm atď...
Aj teraz sa narodilo jednej ciganke bezdomova pod mostom zdravé dieťa No chápete to?

kactusssik

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cigani fakt nemaju chybu.cigan-oči puči a v hlave huči
nehnevajte sa,ale to vase rozmyslanie co tu,ale aj inde predvadzate v prispevkoch fakt patri do stredoveku morovia.ale to vy nikdy nepochopite,tak budem velmi rad ked mi na to nebudete reagovat.

zvedava91

Myslím, že ti už veľa ľudí odpovedalo na otázku, ja by som sa len chcela vyjadriť k jednotlivým príspevkom, dúfam, že nevadí.

A ja som napríklad videla jedného cigáňa s razštepom pery.

kosa - To, čo si napísala o HIV ma zaujalo, nikdy som nepočula o tom, že by malo byť umelovytvorené, ale je to vierohodné, idem o tom pozisťovať. A nechápem to, že totalita mala obmedziť reproduktivitu ľudí a umožniť cigáňom rozmnožovať sa? Prečo? Aby vymyzla inteligencia (myslím vrstvu)? A máš pravdu, riešením je obmedziť ich rozmnožovanie.

Jasné, že sú aj zlí bieli a aj dobrí rómovia! Len debil hádže ľudí do jedného vreca!! Ale vezmite si, že 99% rómov žije na tých osadách a v hrozných podmienkách a, čo ja viem, asi 90% bielych žije slušne. Tie percentá sú rozhodujúce. A obrovská česť výnimkam!

Hociakého človeka neprechováš, ani Róma! Ani, keď od narodenia nežije s Rómami, sa nezmení. Bude normálny alebo magor. Poznám taký prípad osobne.. A rovnakú skúsenosť má jedna známa s veľmi veľa detí, pracovala v nejakom ústave.

Jajka plne súhlasím. Slováci sú hrozní, len sa sťažujú, nevedia sa za nič postaviť a vzbúriť proti niečomu a keď už to aj niekto navrhne alebo spraví ostatní ho ešte vysmejú, tak to čo sme? A ešte si namýšľame akí sme pohostinní? Stačí isť už len do Rakúska, tam na teba nikto nečumí, za to že sa inak obliekaš a v obchodoch sú ochotní, učitelia sú v pohode, lebo majú vysoké platy, každé auto ti zastaví na prechode, aby si prešiel atď. Mám asi chuť odtiaľto vypadnúť, keď sa tak zamyslím.

ojka

česť výnimkám, ale to, že nechodia k lekarovi, ked sú chorí, alebo na preventívne prehliadky neznamená,že sú tak zdraví ako vyzerajú,práve naopak, určite sa to časom na nich odzrkadlí.
A choré alebo postihnuté dieťa, sa môže narodiť aj zdravej žene, ktorá sa o seba a svoje zdravie príkladne stará.

malta

Ciganske deti su omnoho chorlavejsie a rodi sa omnoho viac geneticky poskodenych deti, lenze ich nevidime preto, ze sa nevedia o taketo deti ich rodicia postarat a tak bud uhynu, alebo skoncia v domove.. Jasne ze su vynimky a niekedy bieli su omnoho vacsi "cigani" ako ti skutocni..
Infekcie sa v osadach siria omnoho rychlejsie ako v cistych obytkoch. Zoberte si ten nedavno velmi medializovany syfilis..

sandrica234

ved kazde druhe skuli...neviem cim to je (mozno ze aj tym, ze sa paria medzi sebou...otec dcera, brat sestra...) ale jedno oko severovychod, druhe juhozapad ...ach boze

bibba

jajka to dobre powedala. mas prawdu. tiez som sklamana zo slowenska, nestaci ze sa tu zle zije, ziwotna urowen je tu celkowo zla, este aj ludia si to musia jeden druhemu zneprijemnowat...

MARISA116

LILIS JE MI TO VAZNE LUTO ALE JA NEVIEM AKO JE TO MOZNE TO ZALEZI NA OSUDE A NE NA HIGIENE ALEBO STRAVOVANIE TAK SI TO JA MISLIM

MARISA116

JAJKA TAK TO SI NAPISAL DOBRE JAJKA MAS PRAVDU JA NEODCUDZUJEM NIKOHO CI JE TEN CLOVEK BIELI CI CIERNY CI AKY VED VSETCI SME LUDIA