Velform Hair Grow plus

Peter Plesaty

Podvod. Jednoducho povedane. Okamzite by sa to malo odstranit z TV a nie blbnut chudakom plesatejucim hlavy.

looky24

poviem vam takto mam 19 rokov a vidim uz naznaky ze mam menej vlasov ale keby to nepomohlo tak by to asi nik nekupoval a terza by tu nebol dostupny a myslim si ze aj že su tu aj niektori ludia ktori napisu do komentara ze to pouzili a v skutocnosti im to pomohlo a narokom tu napisu ze nie aby si to aj ini nekupily podla mna je to tak..a ja tomu verim ze to musi pomoct ke dnie celkom ale nieco urcite....a je este aj jedna moznost transplantacia ....hoci je to dost drahsie ale to je 100% zaruka na vopadavaie vlasov...:P

speedy

...ja som tiez neraz pozeral tu reklamu v TV shope, az som si povedal ze to skusim...no, môj nazor na ten pripravok je taky ze..je pravda ze vlasy rastu rychlejsie a su pevnejsie, ale len tie,ktoré máte...nove nerastu..zato vam rucim...

demarketing

Ta reklama sa snazi vyvolat komplex s nedostatku vlasov. Zahadne zlozenie. Spokojny zakaznik bol informovaný o priebehu vyvoja produktu a pockal si kym sa podari :-) Myslim si, ze sa stratia iba peniaze.

jan

bol som u lekara ktory je mimochodom tiez plesaty a povedal mi "keby bolo daco na plesatost okrem operacie tak by som o tom vedel".

CMu_Q

vlasy123 pod do temy: "ako navratit hustotu vlasov" ... s jednou babenkou tam mame rovnaky problem ako ty a snazime sa to riesit...

vlasy123

ja nastastie nie som plesata. ale prisla som o 50 percent vlasov kvoli nevhodnej HAK a vyzeram strasne:"((( existuje sanca ze mi este niekedy zhustnu???