Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrazka uz vyse roka

whee_ee

no radsej zbehni..ak tam mas hnis alebo nieco podobne, moze to porobit sarapatu v tele... priatel už z toho mal nejake problemy..ale on to mal niekolko mesiacov, nie rok... teraz aj berie antibiotika pre istotu.. lebo pod pazuchami sa mu zdurili uzliny a tak..vies.. on bol za obvodnou a ta ho poslala na chirurgiu..aj tak teraz treba vsade doporucenia.. mna minule tak seklo ze som ledva chodila a odmietli ma osetrit lebo nemam doporucko..tak som to liecila sama:D

whee_ee

hnis s krvou atd.. no..má to este nezahojene..ale je to velmi tenunke.. tenunká čiarka dlhá mozno pol cm.. ani to nesili, ze to nie je potrebne.. mal to vzadu na hlave.. tam, kde sa chlapom robia z vladov hviezdicky :D... no..vies?:D

suzana

no teda, ostalo mu tam potom nieco? myslim, nejaka jazva, vies ja to mam nad obocim...
a co "zle" tam mal? myslis hnis?

whee_ee

hm hm..mozno ti pomoze rozrezanie a vycistenie.. nieco podobne robili mojmu priatelovi nedavno..mal to vo vlasovej casti, ale take vacsie..mozno 1,5cm.. aj vlasky mu tam vypadali..narezali mu to, vytlacili hnis a dali drenáž, nech mu to vyťahuje to zle.. potom mu ju vybrali, ani sit to nebolo treba..mala ranka...

ale v tvojom pripade mozno ide o nieco ine:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrazka uz vyse roka - Fórum - ZDRAVIE.sk