Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jennifer Garner-Ako to robí?

Príspevok v téme: Jennifer Garner-Ako to robí?
Karamelka_M

Mám veľmi rada herečku J. Garner, pretože narozdiel od ostatných herečiek sa nepotrebuje zviditeľnovať. A chcem vedieť, či náhodou niekde niekto nepočul, alebo nečítal :) ako sa stravuje a čo pre seba robí, že vyzerá tak dobre. Nie je ani vychrtlá ako ostatné herečky, vyzerá veľmi zdravo :)

jaja

ano,ja som citala,no ze vraj hodiny a hodiny trenuje,ze sa nabija sportom,robi vacsinou bojove sporty,ale aj rozne kombinacie inych,aj relaxacne a tak.Dalej stravuje sa az prilis extremne podla mna.obmedzuje sa,lebo je zvyknuta na prisny rezim(ako mala bola baletka)ze vraj na to nemala talent,ale ma tvrdu disciplinu a ze aj to ako vyzera,je vysledok toho,ze je na seba tvrda...ale to je fakt prilis podla mna.ale aj ja ju mam rada:)moja oblubena herecka

Karamelka_M

Tak to samozrejme, kto by tak nevyzeral... Sama viem, o čom hovorím. Ale tak ona je pekná na svoj vek aj prirodzene.

usiko

podla mna aj ty by si tak vypadala, keby si mala kvalitny makeup, dobre osvetlenie a tak...ale ked budes jest vela ovocia a zeleniny a pite vela vody, teda tekutim, vysledok sa urcite dostavi....ja mam 31 rokov a hadaju mi od 22 do 25, takze nieco na tom bude,,,

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jennifer Garner-Ako to robí? - Fórum - ZDRAVIE.sk