Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozu mi skodit Corn flakes?

Príspevok v téme: Mozu mi skodit Corn flakes?
1BEN1

V poslednej dobe mi velmi chutia kukuricne vlocky tzv. Corn flakes. Jem ich neochutene, bez cukru a zalievam si ich iba vodou, pretoze mam intoleranciu laktozy (nepijem mlieko). Chcem sa teda opytat, ci prilisne konzumovanie tohto druhu jedla nemoze organizmu nejako skodit lebo ja Corn flakes jedavam aj 3x denne. Su v nich obsiahnute vsetky potrebne ziviny? Dakujem.

vsevedka

Hádam nie sú tie cornfleky z geneticky modifikovanej kukurice.
Ja mám kukuricu rada, vo všetkých formách, či už lahôdkovú varenú(šúľok), sterilizovanú v konzerve,mrazenú i pukance.Zabrzdím sa len vtedy, keď si spomeniem, čo hovorievala moja babička, že u nich na dedine sa husi vykrmovali kukuricou, tkzv."štopali", keď chceli, aby rýchlo stlstli, čo ja zaručne nechcem.

ShaulaThalit

Nie su tam vsetky potrebne ziviny. Skus pestry jedalnicek... a corn flakes prisposob aj tomu, kolkokrat denne jedavas... ale skus nejest viac ako dvakrat.

kiki

Myslim ze uskodit ti to nemoze ale urcite neobsahuju vsetky potrebne ziviny,ak vobec nejake ziviny obsahuju. Ak tomu veris,si bohuzial dalsia obet reklamy!

usiko

no, neuskodia ti, vravi sa, ze ak ti nieco chyba, organizmus si to pyta a ty to potom jes.....skor ci neskor sa tych vlociek ak tak prejes, ked ich bude mat tvoje telo doat...straz sivahu, ci to neprehanas, ale asi si muz takze ti to spaluje lepsie a no a papaj ich kym ti nepolezu krkom...ja mavam taketo obdobia tiez, ze tlacim mesiac-dva nieco kazdy den a potom to nechcem ani vidiet....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozu mi skodit Corn flakes? - Fórum - ZDRAVIE.sk