je mozne lubit dvoch muzov???

Príspevok v téme: je mozne lubit dvoch muzov???
miska

ahojte vsetci, mam 20 rokov a neviem ako sa to mohlo stat a urcite si aj mnohy z vas povedia ze to nieje mozne, ale lubim dvoch muzou.mam chlapca s ktorym chodim viac ako 2 roky. pred pol rokom odisiel do nemecka. za 7mesiacou som s nim bola 2tyzdne.kym on je prec, blizsie som sa spoznala s kamaratom, ktory prisiel z anglicka.stale sa mi venuje, aj ked uz odysiel spet, vola mi kazdy den a hovori ze ma lubi.je plno malickosti, pre ktore chcem byt s nim, ale viem ze moj priatel by to asi nezvladol.co mam robit? je to velmi zamotane a ja stale viac myslim na toho druheho ako na mojho priatela.uz sa to tak taha mesiac. skuste mi pomoct. vopred dakujem

sunnysweetie33

mas to tazke,ale necudujem sa ti,ked priatel odisiel tak daleko a na tak dlho..to sa dalo cakat,ze sa ti zapaci naklonost niekoho ineho..pocuvaj svoje srdiecko,lebo ono vie,co je pre teba najspravnejsie.

emmmka

ahoj..viem co prezivas,stalo sa mi to iste a najskor som sa tym velmi dlho trapila..bola som smutna a stale nervozna,nebola som vo svojej kozi..tak som to nechala tak,ze casom sa to nejako vyriesi..uz su to takmer 4 mesiace a ja stale chodim s obidvoma..jeden z nich nie je z mojho mesta,takze sa nevidame casto..ale lubim ich oboch rovnako,oni lubia mna..nechcem stratit ani jedneho,zmierila som sa s touto situaciou a vyhovuje mi..konecne som stastna..viem,ze vacsina ma teraz odsudzuje,ze chalanom ublizujem..mozno to tak je,ale oni o sebe nevedia a takto sme spokojni vsetci:)viem,ze raz sa to nejako bude muset rozuzlit,ale dufam,ze to nebude tak skoro a ze to nebude ani tak boliet..

nattalka

ja tiez milujem dvoch, ale nerozhodujem sa medzi nimi, davno mam jasno v tom, ze moj priatel je ten, s ktorym chcem prezit cely zivot(tema je mozne lubit 2 ludi sucasne). ale myslim, ze je to aj tym, ze toho druheho nestretavam a nie sme ani v kontakte, hoci mam jeho tel. c., mailovu adresu...ale radsej nepokusam, lebo viem, ze som mu tiez neni lahostajna...
Rozhodnut sa musis sama. Zvaz vlastnosti oboch, co su pre teba ochotni urobit, kto ti je schopny dat viac...ja napr. viem, ze moj priatel by pre mna urobil vsetko, ten druhy vsetko nie.

johi

no....je tazke poradit,lebo clovek Ti moze poradit aj zle...preco sa o teba zaujima az teraz tvoj kamarat z anj???A on nevie ze ty mas uz priatela???

karola

Miska,určite sa to stalo viacerým.Aj mne.Ale rozhodnúť sa správne,to je problém,ktorý musíš rozťať iba ty.
Zváž dobré aj zlé vlastnosti oboch,ako sa ktorý chová v krízových situáciách,v bežnom živote.Chémia,očarenia trvá pár mesiacov,čítala som,že iba 6 ,ale potom príde realita,tak si dobre rozmysli,ktorý z nich je ten,ktorý bude pri tebe stáť v dobrom aj zlom.Ja som sa totiž nerozhodla správne...