Strasna bolest hlavy..

Príspevok v téme: Strasna bolest hlavy..
mirka699

prosim neviete s cim moze byt spojena strasna bolest hlavy? je to taka tupovyzarujuca bolest v oblasti spankov a zahlavia. Stale som unavena-prespala by som aj celu noc,ale okolo druhej tretej hodiny v noci sa zobudim. neviem zaspat a rano som unavena akokeby som vobec nespala. v poslednej dobe mi velmi trpnu aj ruky a nohy a picha ma pri srdci. u neurologa sa nic nezistilo len ze mam neurovegetativnu dystoniu a strasne sa mi potia ruky a nohy-bola to nejaka hyper ale neviem presny nazov.prosim poradte mi, ak viete.mam len 22rokov a neviem si poradit.dakujem

jok

mirka, hlavna je poloha tvojej postele, predpokladam, ze nemas hlavu otocenu na sever a nohy na juh, pretoze si stale unavena. To je prve co sprav. Trpnutie ruk a noh to by som prenechala nejakemu liecitelovi, ktory ti da bylinky a rady. Ver na alternatuvnu medicinu.

house

Uzivajte multivitaminy, ale aj s mineralmi mohla by to byt aj urcita
blokada medzi stavcami tu pomoze aj navsteva masera mate iste sedave zamestnanie alebo ste studentka pomahaju
aj sprchy skuste SEDATIF PC pred spanim
a viac sportu

orgi

Taktiez odporucam navstevu ortopeda, nech sa ti pozrie na chrbticu.Mozno mas bloky v stavcoch a preto ta boli "pri srdci". A taktiez to moze byt spojene s tetaniou.

engel

Mirka,si prilis mlada pre taketo zdravotne tazkosti.Vrucne odporucam vyhladat alternativne metody liecenia.Vyzera to skor na negativne struktury,ktore treba cimskor odstranit z tvojho biopola.Skus sa poinformovat,ci nie je niekde nablizku taky clovek..Moj nazor.

monika99

trpnutie noh a ruk moze byt zapricinene nedostatkom mineralov-magnezium brat kazdy den jednu tabletku,aj mineralku pit s obsahom magnezia.A nebola si na testoch ci nemas nahodou tetaniu,panicku poruchu??Javis priznaky prave pre tieto choroby...