Cena abortusu

mdmoon

Myslim ze v prvom rade by sa kazdy z vas mal pozriet na seba a svoj zivot a az potom rozpravat niekomu druhemu nieco. Naviac pokial viem tak sa dotycna pyta, ze kolko to stoji a nie co si o tom myslite,takze si laskavo nechajte tie mudre nazory pre seba.
Pretoze nikto z vas nema pravo rozpravat druhemu cloveku do zivota.

lost

No to ano :D :D :D

Ak existuje par, a zena otehotnie a povie si "ups, no co uz, idem na potrat"

To je proste totalne ako keby sadnem do auta, nepoviem svojmu dietatu aby sa zapasovalo, jazdim 150 v meste, slahnem to do nejakeho domu v zakrute a poviem si "ups, aaale nevadi, spravim si dalsie dieta"

Myslim ze som dosiel na definiciu maximalnej nezodpovednosti...

Ironia je ale v tom, ze zas na to doplati ten kto za to nemoze.

Ak vas omrzel zivot tak radsej chodte za pyrotechnikov :P

Tie suhlasim ze to nie je o potrate ako takom, ale principe extremnej a absolutnej hluposti. Vsimnime si slova absolutno, to je totiz nieco co sa uz prekonat neda, ked je nieco absolutne suche, tak Atacama (najsuchsia pust na Zemi) je plna vody. A ked je nieco absolutne hlupe, tak .... (tak to je ten horeuvedeny priklad kvaziludskeho zmyslania).

Neexistuje ospravedlnenie (okrem napr znasilnenia a inych dostatocne dobrych dovodov).

Ale ze "no co uz, sexujeme spolu, a stala sa nehoda" .. Proste ked na to nemas, tak to nerob :)
Ked nemam na benzin, tak proste nebudem kupovat auto.
Kazdy ukon vykonavany za ucelom zisku (potesenie v tomto pripade?) obnasa zakonite aj RISK.

Tak staci prestat gemblovat, ak su rizika privysoke, lol ! :P

lioness_01

nika, ak nie je niekto na dieťa z akéhokoľvek dôvodu pripravený, nech si to dieťa neurobí... ľahká pomoc, nie?

ja dieťa nechcem, lebo študujem, bývam s rodičmi, zarábam len po brigádach, a na potrate som nebola... prečo? lebo sa chránim tak, aby som to dieťa ani nepočala...

tu nejde ani tak o potraty ale o tú pohodlnosť, sebeckosť a hlúposť ľudí

nika1212111

KENDRA ..... uplne s tebou suhlasim....ja som za potraty tiez neznasam ludi ktory hovoria ze potrat je hlupost a ze je to ako zabit...podla mna to zabitie nieje ak je nato clovek poripraveny tak nech sa paci nech si to necha ak nie tak nech ide na potrat cim skor..dnes musi byt clovek pripraveny hlavne financne ak chce mat dieta...je to podla mna sebecka nechta si to len preto lebo niektoo potraty neuznava....a potomm kolko je socialnych rodina deciekk co ziju s prepacenim z ruky do huby....podla mna je potrat uplne normalna vec a kazdy rozumny clovek ked si da dokopy plusy a minusy tak zisti kto dopadol lepsie zena ktora sla na potrat lebo vedela ze nie je nato pripravena hlavne financne alebo zena ktora si povedala nejak to zvladnem....

kendra

@jezisi: ano niektore su hospitalizovane,ak si to tak dohodnu a su v pokrocilejsom stadiu,cize musia bytr trosku dosledovane...ale pokial si to dohodnu ako kratky zakrok a je to skor zachytene,tak nemusia byt hospitalizovane.

kendra

Je mi jasne ze s mojim nazorom nikto suhlasit nebude a este si pomyslite,ze soma si prilis mlada,no skutocnost je taka,ze vela lekarov ma take nazory a tiez pravnikov a podobne vzdelanych ludi.Ja som za potraty,aj ked nie su zo zdravotnych dovodov,pretoze znicene predsa len nieco bude tak ci tak,ak neznicite neustale sa vyijajuce a deliace sa bunky z ktorych vznikne plod,tak si mozete znicit svoj zivot a popripade aj toho dietata,ak nie ste na to pripraveni.Potraty su na SBK legalne dovolene,comu som rada a dakujem nasej legislative aspon v niecom.Ale ked uz na potrat,lepsie je cim skor,lebo je to menej nebezpecne pre zenu.Ale hlavne ide o to ako to clovek vnima,z akeho pohladu,ale cudujem sa,ze sa premnozuje coraz viac nemoralne spravajucich sa ludi,ale napriek tomu im potrat vadi.Takze si prestudujte najprv biologiu a potom hovorte,lebo na zaciatku je to naozaj len zhluk buniek (mimochodom zhluk buniek tvori cele nase telo) a je to tak isto ako ked zabijete bakterie vo vasom tele.No dobre po tomto zacnete vsetci na mna nadavat,lenze nesmiete sa na to pozerat takym az prilis ludskym stylom,ved to by som sa rozplakala asi pri vsetkom a pytala som sa preco,preco,preco....Mylsim,ze ak niekto nad tou interupciou premysla,mal by hlavne mysliet na svoju buducnost a na to,ci je teraz na to pripraveny,alebo si radsej pocka este par rokov.Az take velke percento nelpodnosti po potrate nie je,ak sa vykona co najskor.

o

monika dakujem. vieš ja som sa pýtala, len zo zaujímavosti. ale tá stránka, čo si dala, zodpovie všetky otázky.

monika 29

o/ a tu je odpoved pre teba: ano zena dostane narkozu a je uplne vyzlecena dohola, rano pride poobede ide domov