Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farby Brillanca luminance

Príspevok v téme: farby Brillanca luminance
kukurička

cawte chcem sa spytat ci mate dakto skusenost s farbami Brilance špecialne pre tmave vlasy?? ja mam stredne hneda vlasy-farbene a kúpila som si tu fialovú farbu len neviem ako mi to chytí tak sa chcem spytat ci to pekne chyta a ci sa to hned nezmýva? či mam risknúť a dat na celu hlavu alebo radšej len na kúsky-melir :) poradte dakujem

kukurička

zarah.. tak dakujem pekne a cez buduci tyzden to teda vyskusam, urcite to bude pohode,ked nechyti neva len to nechcem mat uplne že kriklave ale sak aspon bude sranda ,tak uvidim a este aby som nezabudal dakujem ze si sa ozvala :) vazne diki moc

zarah

Ahojky!Brilance fialovu som si dala pred dvoma mesiacmi a to na vyblednute,pred tym na cierno farbene vlasy.Zaujimavostou je,ze moje vlasy su od prirody hnedo cierne a zatial nastastie bez sedin.Ciernu farbu si davam len obcas a to na zvyraznenie.Teraz ked si na to spomeniem,tak to bola hotova pohro,lebo som sa bala,ze mi absolutne nechyti a nic dobre som ani necakala,kedze mam viacero skusenosti.Teraz Ta vsak velmi potesim lebo mi predsa len chytila vo forme nadychu a to bol pri ciernych vlasoch na prvy krat naozaj uspech!Co sa tyka vymyvania,tak je na tom rovnako ako aj ine znacky,cize pri castom umyvani sa vymyje zhruba do mesiaca.Ja verim,ze tebe by chytila ovela lepsie a potesim Ta este tym,ze moje vlasy su po dvoch mesiacoch dost vyblednute,su ovela viac do hneda a tak som si sto pro ista,ze na viac krat sa da urcite dosiahnut pozadovaneho vysledku.To sa tyka samozrejme aj Teba,ale aj tak Ti prajem,aby Ti chytila co na,hned na prvy krat,no nezabudni,vlasy je najlepie farbit vzdy po menzesi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farby Brillanca luminance - Fórum - ZDRAVIE.sk