Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podozrenie na SKLEROZU MULTIPLEX

Príspevok v téme: podozrenie na SKLEROZU MULTIPLEX
lukkAas

Ahojte neviem si vysvetlit urcite veci mozno mi pomozete prave vi. Pred mesiacom som bol dost vo velkom strese...skusky na Vysokej skole a mal som podozrenie na vazne ochorenie ohladom urologie co sa po vysetreniach zamietlo a v podstate mi nic nebolo. Alee raz som sa pripravoval na skusku...vecer a naraz ako keby mi vypadla pamet som zabudol niektore veci a vobec som sa nedokazal sustredit az vlastne po dnesny den...ale obcas ma trapia aj bolesti koncatin ako keby mam chripku a stale mam take problemy s pametou nejako sa neviem sustredit...s pohybom ze by som zakopaval alebo by sa mi triasli ruky problem nemam ani z ocami ze by som mal dvojite videnie alebo nieco podobne na jedno oko ale to uz dlho teda presne na prave vidim slabsie...ale to mi bolo diagnostikovane davnejsie,ale trpim psoledne dva tri tyzdne bolestou oci ked oko zatvorim a chytim si ho tak citim bolest alebo ma rezu ale zase to neni nejaka velka bolest...a este v pondelok vecer ma zacalo nutkat na zachod a pri moceni citim palenie mocovej ruri, neviem ci je to zase nejake prechaldnutie alebo co...nie je to nic starsne ani unik mocu pocas noci nic ale citim ako by som mal ist stale na zachod...takzee neviem ci je to psychika ci je to zacinajuca skleroza multiplex prosim pomozte mi ja som uz sam zo seba taky zniceny ze si nikto neviem ani predstavit. A na koniec moj vek 20 rokov. A zo starvovanim nemam problemy jem nromalne ako predtym. A aj zaujmy sa upne vo mne zmenili napriklad som velmi rad sportoval hral tenis ale teraz sa k nicomu neviem dokoapt aj baby to bola moja velka zaluba a teraz vobec :(((( ako keby len tak prezivam...mam starch !!!! Bavil som sa zo susedou co je skoro ako doktorka a ze ta bolest moze byt aj dospievanim a rastom ale co dost pochybujem....myslim si ze je to SKLEROZA MULTIPLEX

lukkAas

noo krv mi brali pred nedavnom a vsetko v norme mesiac dozadu co som isiel na tu urologiu cholesterol v pohode aj cukor a este neviem na co vsetko to davala..aj tlak v norme mi doktorka vseobecna hovorila ze take vysledky malo kedy videla...takze neviem ale teraz naposledy ma dost stve ta pamet...ze uplne mam hlavu ako vygumovanu a 10x sa pytam co kto povedal alebo sa neviem koncentrovat ani na citanie ked citam nieco tu na internete a z toho si asi polku veci nezapametam alebo zabudnem :D ide to somnou z blata do kaluze :D ale uz som cital aj nadory na mozgu ze sa znizi IQ tak som si robil IQ test :D a dokonca som dopadol este lepsie ako ked som bol "normal"

......

Lukáš skús si prečítať aj iné témy na tomto fóre,trebars úzkosť,alebo tetania je tu toho oveľa viac čo sa týka psychiky možno si tam niečo vyberieš a niekto ti pomôže.Daj si zobrať krv a nech ti spravia kompletné vyšetrenie.V tvojom prípade to bude najskôr psychického rázu. Nerozmýšľaj nad SM to teda určite nemáš

vsevedka

Hypochondria je psychické ochorenie, pri ktorom, sa pacient tak vžije do akejkoľvek vymyslenej choroby, že naozaj môže popisované príznaky, dokonca i bolesti cítiť.

farmaceutka

Mas hypochondriu, navstiv odbornika na hlavu. Vysetrenie u neurologa ti nepomoze, lebo ked ti povie, ze SM nemas, tak mu bud neuveris a budes premyslat, ze mozno sa to len neda zistit, ale mas ju, alebo presedlas na nejaku inu chorobu a zase sa to bude opakovat. Prestan sa sledovat a navstiv psychiatra, nic ine ti nepomoze. Po rakovine semennikov a SM sa "objavi" napriklad hepatitida, infekcna mononukleoza alebo trebars nador nadoblicky. Moznosti je tak vela...nikdy ich vsetky nevycerpas, musis odstranit pricinu vo svojej hlave.

vsevedka

Si veľmi zahĺbený svojimi zdrav. problémami, takže sa nečuduj, že máš redukované záujmy, nedokážeš myslieť a máš problém s pamäťou. Podľa mňa SM nemáš (ak ťa však bude tento problém zožierať, navštív neurológa). A doporučujem ti nečítať aspon v tejto dobe odbornú zdravotnú literatúru, mohlo by sa ti zdať, že všetky symptómy chorôb sedia na teba a budeš sa len trápiť.
Vonku je kopa prírodného snehu, takže šup na lyže, či skate.

lukkAas

len ja niekedy mam taky dojem ze nedokazem ani vobec mysliet...to je najhorsie na tom...aj niekto co mi niekto hovori si zapamatam polku vety a 3x sa pytam co mi to vobec hovoril..

RNG

stress a depresie treba aktivne odstranovat, ci uz zmenou rezimu, meditaciou,pozitivnym myslenim, yogou,thai chi, dlhymi prechadzkami, ci uz roznymi doplnkami(stress B,mineralove zmesy na kosti, SAM-e, SJW,5-HTP,lecitin, GABA...)
Pozri na prislusne temy v tomto fore.

lukkAas

noo lebo zomna nevie si okolie uz mysli ze som blazon...alebo co...ja uz neviem...ale som mal podozrenie cez vianoce na rakovinu semennikov vsetky symptomy na mna sedeli som si vytrpel riadne :(( a teraz vsetko sedi na SM-ku ja mam ale super zivot...fakt

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podozrenie na SKLEROZU MULTIPLEX - Fórum - ZDRAVIE.sk