podozrenie na SKLEROZU MULTIPLEX

Príspevok v téme: podozrenie na SKLEROZU MULTIPLEX
lukkAas

Ahojte neviem si vysvetlit urcite veci mozno mi pomozete prave vi. Pred mesiacom som bol dost vo velkom strese...skusky na Vysokej skole a mal som podozrenie na vazne ochorenie ohladom urologie co sa po vysetreniach zamietlo a v podstate mi nic nebolo. Alee raz som sa pripravoval na skusku...vecer a naraz ako keby mi vypadla pamet som zabudol niektore veci a vobec som sa nedokazal sustredit az vlastne po dnesny den...ale obcas ma trapia aj bolesti koncatin ako keby mam chripku a stale mam take problemy s pametou nejako sa neviem sustredit...s pohybom ze by som zakopaval alebo by sa mi triasli ruky problem nemam ani z ocami ze by som mal dvojite videnie alebo nieco podobne na jedno oko ale to uz dlho teda presne na prave vidim slabsie...ale to mi bolo diagnostikovane davnejsie,ale trpim psoledne dva tri tyzdne bolestou oci ked oko zatvorim a chytim si ho tak citim bolest alebo ma rezu ale zase to neni nejaka velka bolest...a este v pondelok vecer ma zacalo nutkat na zachod a pri moceni citim palenie mocovej ruri, neviem ci je to zase nejake prechaldnutie alebo co...nie je to nic starsne ani unik mocu pocas noci nic ale citim ako by som mal ist stale na zachod...takzee neviem ci je to psychika ci je to zacinajuca skleroza multiplex prosim pomozte mi ja som uz sam zo seba taky zniceny ze si nikto neviem ani predstavit. A na koniec moj vek 20 rokov. A zo starvovanim nemam problemy jem nromalne ako predtym. A aj zaujmy sa upne vo mne zmenili napriklad som velmi rad sportoval hral tenis ale teraz sa k nicomu neviem dokoapt aj baby to bola moja velka zaluba a teraz vobec :(((( ako keby len tak prezivam...mam starch !!!! Bavil som sa zo susedou co je skoro ako doktorka a ze ta bolest moze byt aj dospievanim a rastom ale co dost pochybujem....myslim si ze je to SKLEROZA MULTIPLEX

silvinciatko1

lukas, to bude psychikoz podla mna...
citim sa podobne a este k tomu aj zavrate a som taka nesikovna a pod.

lukkAas

aj napriklad som bol hrat tenis a uplne sa mi podlamovali kolena uplne ako keby som si nohy necitil fakt neviem...a uplne ako keby som to neni ja moje myslienky celkovo ako keby som zil iny zivot....:((( aj ked je pravda ze psychika je horsia ako ktora kolvek vazna choroba :(