VZTAH???

Príspevok v téme: VZTAH???
smile3

Neviem pochopit o co ide priatelke. Ked sa pohadame tak vzdy chce akesi odskodne vo forme penazi a vidiera ma tym,ze ak jej nedam penize tak ju nelubim a pod. Napr. mesiac je vsetko dobre a potom si vzdy najde niaku zamienku na hadku a ak sa chcem udobrit tak jedine za peniaze. Nestaci jej ospravedlnenie,kvet,daaka drobnost. Vzdy chce len peniaze. Preco to tak riesi?

smile3

povedal som jej to iste,ze toto robia kurvy. Boli sme rozideny a po dvoch mesiacoch sme sa dali zase dokopy,ale je to zase o tom istom. To co je za zeny? Ona mi na to este povie,ze to je uplne normalne,lebo ona si chce spravit radost a kupit si nieco.

sajfina

no mne bolo roky blbé,keď chcel za mňa priateľ zaplatiť čo i len džús v bare a nie to ešte peniaze od neho brať...fuu,tak to ťa dievča asi pekne využíva

jamka

to myslis vazne ? nerobis si srandu ?! heh..som nevedela ze take..existuju :). to ti normalne povie ze daj mi eurace a bude to ok ??! OMG

lilienka

ako to co robis??? to jej hovoris priatelka? alebo si ju vydrziavas? otvor oci, Je uplne jasne preco s tebou je.