Kto sa ucil taliansky?

Mirka167

Taliančinu by som sa aj ja rada učila...Neviete mi odporučiť stránku kde by som sa sama naučila niečo? Maturujem z ruštiny a angličtiny nemám čas chodiť na kurzy a popri vysokej asi tiež nebudem stíhať...Doma mám pár hodín voľno tak by som ich využila na učenie sa jazyka :-*

Tomas_7878

Taliančina je krásny jazyk. Krásne sa vyslovuje ale už ťažšie píše :). Gramatiku si treba dobre naštudovať, ja sledujem taliancina.wordpress.com

kaciatko7

ciao silvia, anche a me piace tanto lingua italiana, e cosi sexi :) e tu vivi a italia? io sto qui 4 anni, no che parlo tanto bene, loro gramatica e dificile, sto pensando che vado a qualche scuola di lingue. buona serata anche a te.

silvia.it

Sono Silvia e mi piace tanto parlare e scrivere in italiano...la lingua italiana la imparo a casa da sola,ma la grammatica non mi va bene,,a tutti voi auguro buona serata,,aspetto vostra risposta, ho trenta anni e sono sposata

Niki31101

Ja sa ucim aj anglictinu aj nemcinu aj taliancinu aj spanielcinu takze myslim si ze kazdy jazyk je nadherny a proste milujem sa ucit cudzie jazyky a chcem sa im venovat po cely moj zivot takze asi tak . Dakujem za preciatnie mojho prispevku.

nikkaaa34

ja mozem len suhlasit s italiana30 taliancina neni najlahsia a ta ich gramatika otom ani nehovorim <:)...zijem v taliansku skoro 3 roky ked som sem prisla nevedela som vobec nic teraz je to uz fajn ale este neviem vsetko to je jasne :) mam talianskeho priatela takze kazdym dnom sa prinom naucim nieco nove...ak sa chces naucit taliansky najlepsie sa naucis priamo v tej krajine

domulka

to facio molto male - zmanema zbijem ta
no tak uz nieco o mne ja sa uz po taliansky ucim a velmi ma to bavi ja nieviem ale ja sa uz ucim vela jazykov napr: anglicky jazyk, nemecky jazyk, francuzky jazyk a tak dalej ale este sa to musim doucit viete no tak ale ce
celkom mi to ide a som velmi stastna ze sa to vobec ucim ale je mi fajne ale preco sa ma kazdy pita ako sa da tolko vela jazykov ovladat mno pag papapa ja uz muzism ist pa

sarulqa

jeeej, italiana 30, si uplne zlata :) fakt mi tym velmi pomozes :) a na aky mail by som ti to mohla poslat? snad ta tym velmi nezatazim :)

sarulqa

italiana 30, prosim ta, vidim, ze vies perfektne po taliansky :) mohla by si mi skontrolovat jeden sloh? :) ak ano, dakujem ti velmi pekne :)