Pijete mlieko?

radca

Existuju studie, ktore ukazuju suvislost medzi mliekom a istym druhom cukrovky-juvenilny diabetes. Mlieko by asi nemali pit ludia s traviacimi problemami a podla mna ani s autoimunitnymi chorobami. Mlieko tiez moze sposobovat silnu zapchu, ale sposob akym vznika nie je celkom jasny, niektori tvrdia, ze je to kvoli vapniku, ini, ze vznika zapal.

kosa

roman08,

Darwin nenapisal, ze clovek pochadza z opyce ( umyselne nepise Opice..).

Darwin napisal o tom ze clovek sa vyvijal mnohe roky.

To sudruhovja neboprajnici prisli z tezov ze clovek pochadza z opice a zvalili tuto loz na chudaka Darwina.

Inac prave tento rokmi ( pomaly ale isto koncjaci sa boj), sposobil ze ludja neni su vedomi ze cloveka nesotvoril ni boch ni priroda ale....Velky BioRobot....

datelinka

kosa, mne sa paci slovensky preavopis ako je. aj s diakritikou. ja s tym nemam problem.
a mimochodom, viac sa mi paci datelinka, ako datelynka :-)

kosa

Denz,

vyborny totalitarnokapitalovy pristup k objasnenu mlekoprjemyslu.

Len tak naokraj: GB dovaza okolo 75% potravin konzumovanych,Rusko dovaza okolo 85% potravin konzumovanych.

Co sa tyka zamesnanosti, tak polnohospodarstvo zamesnava tak od 2% do 5% pracecyneho obyvatelstva.

Co sa tyka tvojej propagandy tak v GB su neustale AKCIJE ( sa pytame co je potom NEAKCIJA), nakolko predaj vyrobkov na baze mljeka sa znizil o vjac ako 30%.
Ludja vedja dobre ze konzum mljeka okrem ineho:

1,zvysuje krvny tlak
2, sposobuje cukrovku.

No a nakonjec perlicka:
ak by kazdy slusny clovek videl ako sa zo stasneho rozpoctu v principe kradnu prachy iduce do rozpoctu producentov mlika, tak by sa tomu slusnemu cloveku odochcelo pitie mlika.

kosa

datelynka,

slovensky pravopis sa uz od zacjatku menil. a bude sa musjet menit i dalej.

len si uvedom kolko usetris penazi lem tym ze nebudes pouzivat dlzne, a usetri sa aj pamet pocitaca, co ti bude davat rychlejse vysledky.

sasia

ja nepijem mlieko leba sa robi z neho akne..ale kazdy den rano pijem actimel a vecer jem jogurt takze by to malo stacit...sem tam nejake jofurtove mlieko a acidofilne

pauli 73

roman08, ja veľa a rada čítam okrem iného aj bibliu som si prečítala a to len preto aby som si utvorila vlastný názor a bezuzdne nenasávala názory iných :)

doubledog

roman, povod cloveka je vcelku dobre dokazany
ale ak mas ine info, ktore by tuto otazku definitivne objansnili, sem s nim

roman08

nize sa pise ,ze aj zelenina nebola prirodzenym zdrojom obzivy pracloveka.a ty si vtedy zila ze to vies?apropo na to chudnutie zo zeleniny poznam cloveka co nejedava maso stravuje sa skor konzumaciou vseliakych klickov a zeleniny a poviem ti meria asi 1,85m a vazi dobrych 95-100kilo.inak clovek nepochadza zo ziadneho pracloveka alebo nejakej opice to vsetko su len bludy evolucionistov podlozene velmi chabymi dokazmi.