Pijete mlieko?

kaciatko7

Denz, vsak pis co chces, ale predsa radsej neskopirovane. samozrejme, aj ja som si najprv niekde nieco precitala, zamyslela som sa nad tym, popripade, ked sa mi to zdalo ucinne, vyskusala...no a potom mozem o tom nieco aj napisat.

RNG

stare prislovie:
"zvyk je zelezna kosela"

Preto maju ludia problemy prejst na zdravsiu stravu, prestat pit, fajcit atd
A to aj napriek tomu, ze dobre vedia, ze im to robi zle....

kaciatko7

lenze vodku nepiju ludia, teda aspon vacsina, kazdy den, ale mlieko ano, a to, ze im nesposobuje problemy, to si myslia naivne len oni, nedavaju do suvisu svoje zdravotne tazkosti s konzumaciou mlieka...keby sa trosku zamysleli nad suvislostami, prisli by na to, ze by im to nepitie mlieka len prospieva.
inac, nepisem sem preto, aby som niekoho presvedcila, najlepsie sa aj tak presvedci len ten, ktory to vyskusa a zisti, nielen kritizovat nieco, s cim nemam skusenosti. mne vylucenie mlieka a mliecnych vyrobkov naozaj pomaha, a to nie je jedine, co pre seba robim, ale tema je mlieko, tak budem pisat len o nom. aby tu zas niekto nespomenul, ze vsetko skodi. vsetko zas nie, ale ked viem o niecom, co urcite ano, tak sa mu vyhnem. dost logicke, podla mna.

Denz

kaciatko- a tu stale niekto od teba pise o skodlivosti a vsetko....tak mi nehovor,ze oni na to prisli uplne nahodou doma!!!!
tiez asi lustia niekde a tiez to sem davaju!!

Denz

kaciatko- proste ja suhlasim to co tam je a pijem ho kazdy den a nemam ziaden problem!!!!
Ak mlieko vadi niekomu..tak ho asi pit nebude!!!
Mne tiez vodka nechuti a ani nic ostre...je mi z toho na grc a zle!!!
Cize to pit nebudem!!

kaciatko7

Denz, vsak sa zamysli, co pises...co si vymyslam na tom, ked napisem, ako to robim ja, co jem, co nejem, co pijem, co nepijem atd atd. ty zkopirujes text, mozno si ho predtym ani neprecitas. neviem. a pripadaju mi ako par desatroci stare, tie clanky. tot vsjo.