Pijete mlieko?

jalla

no ja som napisala,ze LAB stiepi kazein...neviem ti dat ziadnu stranku,lebo ja studujem knihy o zdravej vyzive a detoxikacii,takze z tamad cerpam vacsinu informacii a konkretne tato je z khiny od Helmut Wandmaker - Co vam doktori nereknou(chces byt zdravy?) ,najdes to na strane 104

mlieko

miro,KAZEIN-je mliecna bielkovina,a nebezpecna je preto,ked si na nu alergicky a nevies o tom,a jes vela mliecnych vyrobkov,znici ti creva a zaludok-traviaci system a postupne vsetko,cele telo.../ak sa na to nepride vcas/
jalla,to presne popisala,len na LAKTAZU,kto je alergicky si moze enzym na stiepenie dodat,da sa uz kupit,ale na KAZEIN,nic neexistuje...aspon nemozem nikde o tom nic najst.

jalla,ty pises,ze KAZEIN stiepi LAB,mohla by si mi nieco viac o tom napisat,presnejsie?alebo dat nejaku stranku o tom kazeine a o tom LAB?DAKUJEM/budem ti velmi vdacna/

jalla

mlieko obsahuje kazein a od 3 rokov zivota nemame LAB,ktory je potrebny na stiepenie kazeinu na AMK a CA-nedostatok sposobuje hnitie mlieka v traviacom trakte a nemame tak isto ani LAKTAZU,ktora stiepi mliecny cukor v mlieku-nedostatok sposobuje,ze mliecny cukor je nestravitelny

jalla

ja sa len pridam,nepijem mlieko a vlasy,plet aj moje nechty prekypuju zdravim,nemam ziadne zdravotne problemy,co sa neda povedat o case,ked som ho pila a netusila,co za tym vsetkym bolo a je mi naozaj zle zo stranky,kde propaguju mlieko(www.objavmlieko.sk)/
damian:
mas na stranke uzasne clanky,ktore by si k srdcu mohli zobrat mnohi a dostali by sa z dost velkych tazkosti,len tak dalej:))
vzdy som si myslela,ze mlieko nie je "zdrave" a aj vdaka tebe som pochopila,co vlastne v tom vsetko je,ale hlavne,ze MILIONY € sa tocia aj nadalej

amorea

ked clovek pije mlieko tak urcite vidi ze ma silnejsie nechty lepsie vlasy proste blahodarne posoby na telo cloveka...

velvet

ufo: jasne ze je pre telata. Ktory dospely jedinec (okrem ,,vsemudreho" cloveka) v prirode este pije mileko??? Ziaden!
Ale samozrejme neodcudzujem ho uplne... ale pijem ho len v kave:)

mlieko

miro.83,este jedna nebezpecna bielkovina je v mlieku KAZEIN.
ked by som pila mlieko tak KOZIE,len keby sa dalo tak lahko zohnat.
Ja mlieko a mliecne vyrobky nejem,od toho som vazne ochorela.

velvet

viete co je sila??! Kolko milionov dali len na REKLAMU na mlieko!!! A taktiez ako sa snazia propagovat a vtrepat mliecny program do skol ... !!!!! JE mi z toho zle!!!