Pokazila som si farbu vlasov - farbou na 24 umytí

Príspevok v téme: Pokazila som si farbu vlasov - farbou na 24 umytí
kikina

No tak čo napísať. Som od prírody veľmi bledá, mám modré oči a zlato blonďavo ryšavé vlásky. Ale chcela som zmenu, tak som si začiatkom januára prefarbila vlasy palette farbiácim šampónom na 24 umytí. Mala som na hlave sýtu čiernu, ako som chcela, a aj keď to so mňou hrozne kontrastovalo. Dnes, po mesiaci a pol, sa mi to takmer vôbec nevymylo. Vyzerá to otrasne- pôvodne vlasy mi odrastajú, a z čiernej mi zostala tmavá zmiešanina červeno-hnedej. Vlasy si umývam 2x to týždňa, čo je 8x za mesiac. Už mám za sebou minimálne tých 16 umytí, ale farba drží! Bojím sa, že sa už nikdy nezmyje. Bola som hlúpa a doplatila som- mala som krásny odtien vlasov a teraz mám otrasnú sračku. Nikdy som si nechcela prefarbiť vlasy natrvalo!!!
...
Týmto by som chcela odkázať babám, aby si vlasy nefarbili, a aby boli spokojné s pôvodnými- a neskončili ako ja!

Ale náhodou, neexistuje niečo čo by farbu neutralizovalo, či vytiahlo farbu vlasov na pôvodnú?
Prosím, som fakt zúfalá!

Tery

Mám stejný problém, ale četla jsem, že se mají vlasy máchat v octu a že se to rozpustí rychleji, sice je to kyselina, ale přírodní, zatím mi to vlasy neničí, já si dala blond šampon a vlasy mám světle hnědé a mám odrosty strašný... Už to nikdy neudělám takovou kravinu :( Odrůstala mi barva já myslela, že tím šamponem ty odrosty budu zakrývat a teď je to ještě horší.

Danielaaa

Dievcata to si vy fakt myslite, ze ked si na svetlu blond farbu date cierny sampon na 24 umyti uplne sa vam vymyje a po 2 dvoch mesiacoch budu vlasy zase blond??? halooo nebudte naivne ved to aj debil musi vediet ako to dopadne...je mi luto co sa ti stalo fakt, neostava nic ine len to nechat vyrast alebo stahovat peroxidom co ti vlasy dokonal znici

:D :D

nehaj si to odrast, lebo inak uz nikdy nebudes mat svoju farbu :D ja som to tak spravila , ale zas ja mam vlasy len tak po plecia

Oriesok_

Mne sa to tiež stalo, dala som si hnedu a chytilo mi to skoro na čierno a bola som ešte bledšia ako som :-) Šla som kaderničke že čo s tým, vytiahnuť farbu mi neodporučala zničilo by to vlasy. Poradila mi dať si melir. Dala mi take hrubšie pasiky takže som bola skoro blondýna tak ako v skutočnosti. A už som si nechala vlasy iba vyrastať. Fakt ten melir ti pomôže ak chceš, lebo na tu tmavu farbu ti bledšia nechyti.

Ewicka123

JA MA PRESNE TO ISTE!!!Mam ju uz skoro rok.. teda koncom septembra bude rok.. Len trosku je to lepsie.. radim pretrp to!!! vyrastanie a nefarby znova... lebo to len zasa pokazis! :)

Bubulá :O

kikina : Chcem sa ťa len spýtať, či tvoje pôvodné vlasy, čo ti vyrastajú sú rovnaké, aké boli predtým. ???

sissssa

ja som tiez dost svetlovlaska a tresla som si tam pred par rokmi cierny sampon, lenze ma nebavilo sa stale dofarbovat, lebo ako pises, po 2 tyzdnoch je ta farba trochu vymyta ale otrasna, vlasy vyzerali divne, tak som si tam zacala davat cervenu a mam ju doteraz :) kamoska si tiez dala cierny sampon a za 4 roky sa jej nevymyl...postupne vlasky podstrihavala az jej odrastol

kikina

qwetka: v pohode.... u mňa to práveže bolo tak, že máloktorá tmavá farba mi šla chytiť poriadne na vlasy... čo je viac-menej tiež logické:), kedže na čierno sa rozhodne lepšie prefarbia tmavšie vlásky.....

qwetka

cierna farba, ci uz sampon na 24 umyti, ci obycajny tonovaci sampon za 30 korun, ci normalna farba, sa nevymyje nikdy. treba pockat, kym odrastie. prefarbit sa neda, a cuduj sa svete ani peroxid ju nevytaha, ak aj tak velmi velmi pomaly ( vlastna skusenost) cim je farba tmavsia tym horsie sa vymyva. a myslim ze je to aj celkom logicke... ( kikinka, nie je to mierne proti tebe, ak by si to tahodou takto pochopila, ale ymslim to vseobecne, pre kazde dievca )