Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
zjuzjika

ahojte, som nenormalne nasrata a preto by osm chcela vediet aj nazory inych ludi...jednoducho sa stalo to, ze od vcera vecera som u chalana....a teraz si pisal s jednym kamaratom a zrazu sa s nim od.ebal niekam von...vraj sa idu porozpravat o tom ako bolo na lyzovacke na chopku...ale to je jedno o com...ale v poslednom case chodi von len s nim....a aj cez vikendy, niekedy sme chodili vsetci ale odkedy si ten kamarat nasiel novu frajerku tak chodia len n a panske jazdy a mne to ide uz na nervy...nehadame sa kvoli nicomu inemu len kvoli jeho sprostemu kamaratovi.....a kto je navine, no ja....a vraj ho tym stale vytacam a ide mu to na nervy...lenze mne tiez...jnormalne sa o tom asi nedokazeme rozpravat, lebo to vzdy skonci pri tom kamaratovi.....no neviem...co si myslite...prehanam to ja, aleôbo ako....dik

zjuzjika

ja mam 23, on 24...a ten kamarat nie je kamaratka, je to jeho kamarat....ved viem o com vam tu pisem... nie ja s nimi nejdem, lebo sa chcu rozpravat sami....sice boli len hodinku...tak ja som u nich skoro stale a vikendy tam travim cele, takze on si sem tam odbehne niekam s kamaratom.....

jajka001_

tak to je teda riadne odveci. ved ked je dohodnuty s tebou tak preco ide s kamosom. teba ma tusim len na volne chvile ked kamos nema cas. staci ti to?

zjuzjika

ono je to vsetko take zlozite,,,,take zvlastne....ja mu kamaratov nezakazyjem, takisto ani on mne, ved to by nolo chore....len ma naozaj niekedy vyotci, ze pridem a on o chvilu odchadya prec a ja som u nich aj dve hodiny sama.......take odveci

zjuzjika

ved sme sa aj kvoli tmu hadali ako vzdy, aj tak siel prec....nebavi ma to takto....on ale potom povie, ye sme spolu casto, ze preco bz nemohol ist na chvili von s kamaratom.....potom som kvoli tomu zduta a on s moye cudovat......

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to normalne? - Fórum - ZDRAVIE.sk