Tmavocervena az cierna menstruacna krv

musska

ale zraza:)) jasne ze sa odlupuje sliznica ale ked uz mame zachadzat do detailov, cely menstruacny obsah sa sklada aj z krvi, aj so zrazenej krvi aj z odlupnutej sliznice. Zrazanslivost krvi pri menstruacii je dolezita,poruchy zrazanlivosti zvyknu byt problem, lebo zena moze dlho a silno krvacat, to ti povie kazdy lekar

muc

musska opakujem: menstruacna krv sa nezraza. zelezo nema ziadny vplyv na vyzor odtecenej krvi, ale na krvny obraz. co vidite ako "hrudky" tak to je olupujuca sa vystelka maternice.

musska

vajicko je viditelne volnym okom:)) ma velkost asi ako spendlikova hlavicka vy anatomicke expertky:)) a krv sa zraza aj ta menstruacna.. Ja mam teraz v tele prebytok zeleza, ste mali vidiet co zo mna vseko vyslo...

xixa

filipina sa akosi vyzna ako tak kukam:D:D by som chcela videt te jej vajicka , sak zeny nesu sliepky vajicko nemoses videt volnym okom :D:D minkina je to uplne normalne nic sa neboj.-))

lesslie

jezisi kriste, aky obal z vajicka?!!!!?!?! ved vajicko je mikroskopicky velkem netrep! ti ekusky su casti odlupenej sliznice z maternice, je to vsetko ok, neboj sa :)

filipina

moja ked mas menstruaciu nemas to len cisto iba krv ale aj kuske ako keby koze alebo ako to pomenovat. Kéd sa vajicko neoplodni tak ti po castiach ide z tela - to je ta menstruacia no a to co si si nasla na vlozke je ako keby obal z toho vajicka. je to uplne normalne