ked to chlap nechce

Príspevok v téme: ked to chlap nechce
slecna dokonala

Mám taký problém. S mojím priateľom chodim jeden rok a zrazu odmietol so mnou sex aj oral. Zato by ma lízal aj robil prstami. Ked som sa ho pýtala,prečo nechce,tak povedal ze NEVIE,ze si neprosi. Kedze nebývame spolu,tak je tazke zosuladit klud a cas nan. Povedal, ze ked on chcel a uz mu to tyzden chýbalo a chcel,ze nebolo,tak ze nechce ani teraz.. Uz som sa ho skusala tristo krat nalakat nan,lenze marne, aj ked som ho vzrusovala,co som videla na vztýcenom muzskom nastroji tak povedal na poslednu chvilku ze NIE. Neviem si rady,co mam spravit aby to bolo take ako predtym.Som si absolutne ista,ze nikoho nema a ze nema ziadny zdravotny problem,kedze to DOLE vidim kazdodenne. Prosim poradte co mam robit s mojim chlapom.

miska31

moj drahy nie v kazdej nemocnici su zeny gynekologicky v ZA nie je ani jedna ktora by pracovala v nemocnici a co mas robit ked tam musis bit?a ked sa stazujes ze precotam musia bit tolky tak ti povedia ze sa aj musia poradit a ze aj ostatny musia vidiet situaciu a ked sa stazujes na praktikantov tak ti pvedia aj oni sa musia učit

ulik

nechapem preco sa nechate takto ponizovat mne manzelovi vadi ak mi manzelku ponizia. ale tak vam treba lebo vy zeny uprednostnujete muzov a zenam uz zostali len dievcatka

miska31

No tak ulik ak by som mala mat jedno želeanie obetujem ho na teba a doprajem ti jeden den bit ženou,a skusit si ake je to ked ma žena svoje dni,alebo ked rodi alebo len ked ide ku gynekologičke a určite to nie je prijemne,ked ta to boli a bojiš sa čo ti zisti a maš problem sa uvolnit skus si to.aleo vieš ake je trapne a blbe ale treba to ked ležiš na bynekologi a je vizita a su tam piati doktory teraz ta zavolaju do vyšetrovne musiš im roztiahnut nohy a všetci sa ti tam pozeraju a to ešte ked si zoeru praktikantov poviem ti vtedy by si sa najradčej pod zem prepadol

miska31

Normalne podvadzal že mal sex z inymi ženami a ´tie si hladal na internete,a pisal im že može bit aj po čase z toho vztah a že budu štastny a mat deti a rodinu a to všetko aj mne hovoril ja ked som to čitala tak mi bolo až zle z toho

ulik

preco s dcerami za gynekologickami ale ako zeny uz hladate chlapov niekde som cital ze aj zvlhnete pocas vysetrenia a ze vam nerobi dobre a neboli to tak naco tolko klamstva mna hneva len ich nadpriemerny zarobok a to mi este aj na zenu siaha proti mojej voli

leerka

ulik, kazda zena si sama zvoli ci jej viacej vyhovuje zena alebo muz gynekolog.... ja tiez nechodim chlapivi kvoli jeho krase alebo aby mi urobil dobre,m ale preto, ze som bola sklamama so zeny gynekologicky......a keby mi moj jpriatel povedal, to co si ty naisal, tak by som ho vysmiala....a ako ze si si ;neni isty antikoncepsiou ? to neak nechapem....

ulik

leerka, nemoze mi to povedat lebo tam nechodim u muzov nie su pravidelne prehliadky ale keby boli tak by som uprednostnil mladu peknu zenu co by mi siahla na pohlavne organy teda chapem vas zeny len nam muzom neklamte a este odmietam sex ak nie som si isty antikoncepciou ak sa o tejto teme zena radi s gynekologom bez mojho vedomia