Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gastritida,akne,Hak

Príspevok v téme: gastritida,akne,Hak
luciaaa

Ahojte. Chcem poprosit o radu, mam stredne tazku stredne aktivnu antralnu gastrititidu, predtym Helibocter Pylori, lieceny ATB. Mam velke problemy s vyrazkami a neviem sa ich zbavit. Mam zacat uzivat Hak, ale neviem ci je to spravne, ked mam gastritidu, co ked to je z nej a zbytocne budem do seba pchat hormony. Ako sa da gastritida vyliecit? stale mi je zle od zaludka, drzim dietky, ale akonahle trosku zhresim, je mi zle.

gastritida

jok,ja mam cistu plet,len obcas sa mi vyhodi alergicka bolava vyrazka a to nie len na tvari,ale aj na tele,vo vlasoch.Inak nemam akne.Ale presne mas pravdu,ze ked zjem nieco,co mi nesadne tak okamzite je to aj vidiet na pleti.Aj tebe vela pevneho zdravia.

jok

Gastritida, akne- sa rovna prekyslenie organizmu!
Uz len voda z vodovodu ma 4Ph, kola 3,2., eis tee 2,4...
Si prekyslena. To su typicke priznaky.
Skus kupit knihu od Kurta Tepperwein Okyslenie. A skus zkus zmenit sposob zivota. CHoroba je len nas priatel, telo ti chce dat najavo, ze nieco musis zmenit. Vela zdravia!

liečba bylinkami

na gastritídy sú výborné bylinné kúry, ktoré treba pripraviť podľa toho, čo zápaly žalúdka vyvoláva, ak chcete, môžete prísť na bezplatnú konzultáciu, viac na www.liecbabylinkami.euweb.cz

gastritida

Luciaaa,a mas aj pozistovane alergie,na co si alergicka?nemozu sa ti vyrazky robit z nejakoho jedla?
Tazko takto radit.
Gastritidu mam aj ja,a tam treba dodrziavat prisnu dietu,a aj nemoze clovek vsetko jest.

luciaaa

no ale hormony mi chcu nasadit prave kvoli tomu akne!, cize priamo tabletkove. a liecbu na gastritidu nemam ziadnu,len cisto dietu, dr sa mi neunuval nic vysvetlit, zevraj ma malo casu

lesslie

poziadaj o Hak vo forme naplasti...tie obchadzaju traviaci trakt tekze ho nezatazuju...a liecba gastritidy je uz ina oblast, tam je to zlozitejsie...ale pravdepodobne liecbu mas nasadenu..tak pokracuj v diete a liecbe

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gastritida,akne,Hak - Fórum - ZDRAVIE.sk