Anketa:Myslienky

michaela312

Ahoj Zuzka, mám podobné myšlienky ako Ty... Teraz som sa začala zaoberať, ako je možné že žijeme vo vesmire, ako to mohlo vzniknúť, príde mi to úplne scifi.. Taktiež rozmýšľam ci je toto skutočnosť... Tieto myšlienky patria k uzkostnym.. Sama sa liečim na pp, ocd a mavam aj derealizaciu.. (ked ti život pripadá ako sen).... Ak by ta to veľmi obmedzovalo ako mna, sa mi doslova tie myslienky vtierali, tak tam treba vyhladat psychológa /psychiatra... Drz sa.. ☺

ajjka

charon ahoj.tak to nie si ty.
kedysi som tam rozoberala s charonom nieco o alkohole.ale na tejto teme je to o inom. take otazky si kladu niektori ludia, ale zuzke zneprijemnuju zivot,lebo ju prenasleduju cely den a je z toho neststna. vola sa to depersonalizacia a derealizacia.takze sa nejedna len o obcasne uvazovanie o tom,co moze byt za horizontom(co je zaujimave a moze byt aj prijemne) ale o nieco zavaznejsie.vsimla som si jej pocity na inej teme.treba zistit,ako to v jej pripade je. a potom bud riesit alebo neriesit.

charon

Je zvlastne,ze tych ludi,ktori sa zamyslaju nad vecami,ktore sa vymykaju z normalneho a bezneho chapania cloveka,povazuju ostatni za blaznov,za chorych...za ludi,ktori potrebuju navstivit psychiatra.Kto je vsak skutocne chory?Ti,ktori ziju tento konzumny zivot,alebo ti,ktori vedia nazriet aj za horizont nepoznaneho,ktori si kladu otazky, pre inych absurdne a nepochopitelne?
Takze,Zuzka,nic si z toho nerob,pretoze zamyslanie sa nad svetom a zivotom nie je nic zle,aj ked na svoje otazky tazko najdes odpoved.

giv

ak clovek nevie,pre co zije,tak potom ma taketo pocity beznadeje.ak vsak najde zmysel svojho zivota, tak ma silu pren zit a vie,pre co zije.

lulu321

Podla mňa, človek, ktorý veľmi premýšľa nad tým, či to tu má nejaký zmysel a tak... STRÁCA ČAS! ...pretože ku sklonku života zistí, že to naozaj zmysel má, lenže už bude NESKORO! ... :-) Tak nebláznite a žite!

agim

Mila zuzka na tvojom mieste by som co najrychlejsie navstivila psychiatra ten ti urcite pomoze..........alebo sa privelmi nudis alebo si nie celkom v poriadku........

godog

ci je tento svet skutocny?ci skutocne citim partnerkinu vonu,ked sa s nou lucim v objati?ci naozaj citim to objatie?ja si myslim ze nic realnejsieho ako to ze zijes nie je,pretoze potom by si odist bez poslednej rozlucky ani,nemohol...po smrti sa to nezacina,vtedy to skonci..tak jak na vs sa smejes z maturity,tak v hrobe budes plakat za zivotom...a to o to vacsmi,ked si odisiel dobrovolne...najhorsie ale je,ze nie umriet ale zit musis ak mas pre koho,preto ked mas depku a myslis na gulku tak je tym horsie,cim si viac uvedomujes,ze je horsie...a ked sa tomu problemu nepostavvs,tak depka bude horsia a kruh sa spoji a ty ostanes v strede a sam...zivot je skutocny,ale aspon ze mame sny

dvojitypes

ja som mal včera dosť silný pocit, že som sa zbláznil a že sa mi to v hlave už definitívne preplo. fuj, dosť zlé, asi musím zmeniť životný štýl