Anketa:Myslienky

kiwemai

napadli...mne take otazky behaju casto po rozume...a este...preco je vsetko tak ako je...preco to nie je inak...a preco vlastne nieco je...:) :) same hluposti...:)

zuzka :)

Tomas to nie je mozno depresia. To je urcite depresia. Teda mam depresiu. A to len kvoli takym hlupostiam, co mi stale napadaju :(((.

tomas81

zuzka to myslela uplne inak.
zuzka,je to veeelmy tazke opisat,ale si myslim ze viem o com si napisala.Taky velmy cudny pocit.Moze to byt aj depresia

gugie

Ja niekedy myslim na to, aki sme mi ludia divni. Ze dolezite su prachy, kto ma ake saty a auto....A pritom kasleme na zdravie, na ludi okolo seba..... Casto to ludia ani nevidia. Baby sa hraju na barbieni, chlapi vidia len krasu.....

charon

Mozno nie je skutocny,len si to myslime.Mozno cely zivot je len projekcia,v ktorej hrame iste ulohy,ale o tom nevieme.A mozno,ze to ze zijeme,je vlastne len sen,presne,ako sa nam zvykne snivat v noci,a realita,cize prebudenie sa z toho sna nastane az po smrti.

nell

no.. cosi podobne :) niekedy mi napadna otazka, ye: ja som ja? to naozaj mna vidia ludia? ja mam krv? ja mam kosti? a podobne :-) skratka.. ze:Ja zijem.. :-)