mozem byt v tom?

Príspevok v téme: mozem byt v tom?
misa33

ahojte pisala som uz aj do inej temy ale nikto nenapisal tak pisem znova.pred casom ako mi skoncila menstruacia ma zacali boliet krize tak na bokoch a trosku aj brucho ale to fakt malicko.bola som u gynekologicky aby mi povedala co to je no ona ma nikam neposlala len mi prehmatala brucho a povedala ze zapal to neni.neviem ci to moze byt aj prechladnutie lebo chodim castejsie cikat.no bojim sa ci nemozem byt nahodou v tom..lebo sme to pred casom robili z chalanom bez ochrany ale neurobil sa do mna bolo to len tak par vpichov.tak co myslite prosiiim poradte niekto....dakujem

7tnt@atlas.sk

ale preco by ma potom bolelo aj brucho keby to bolo nieco z prechladnutim a oblickami?no asi skocim k tej lekarke bo tehotna urcite nechcem byt bo mam len 15...

krasavec

no moja, vselico je mozne, nepomozen skor ta zneistim. otehotnies aj po jednom vpichu, aj ked sa nevystrieka do teba, je to strasne male percento, mozno 1%, ze sa to stane. ale skor ide o to prechladnutie, poradil by som ti obvodneho lekara a mal by ta poslat za urologom, ten riesi take veci okolo mocoveho traktu a oblicky....