Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

sidosalfas

ahojte mam 12 a ked sa mi postavy tak si nemozem dat dole predkozku neviem ci je to nejaky problem ale ked je v normalnom stave tak si dam dole ale este som neskusal az ku semenu dost sa bojim ci nebudu nejake nasledky postupom casu :/

Ondej135

Ked si nevies stiahnut predkozku treba ist na urologiu. Ziaden ostych nemaj,prides tam, povies co je vo veci, das dole gate a doktor to vysetri a stiahne, trosku to bude boliet, ale to vydris. Vela stastia!

kristusko123

Dobrý deň, mám 18 rokov A ťažko sa mi dáva predkozka na zalut A keď si dám tak dosť to boli poraďte mi prosím Ďakujem

kume222

Dobrý deň mám 18 rokov, neviem si stiahnut predkozku A keď stiahnem strašne to boli a keď je už po erekcii tak sa vráti naspeť hore neviete mi poradiť ? Ďakujem

P3ť0

Čaukoo,mam 13 a mi nejde stiahnuť predkožka zo zadu tam mam take niečo ako kožu neviete čo s tým mám spraviť?
Alebo ked si honim tak ešte nestriekam.
Mám 13 rokov a má 11 cm je to normálne?

eso123

Ahojte,
mam 11 rokov a mám problémy s predkožkou, stiahnem si ju asi do polky žaľuďa a potom ma to začne bolieť, neviete náhodou kde je problém? (nechcem o tom hovoriť rodičom) . Za odpovede predom ĎAKUJEM.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem si vôbec stiahnuť predkožku - Fórum - ZDRAVIE.sk