Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

MichalBesny

To je normalna vec, nic nezvycajne. Zajdi k doktorovi posle ta na jednoduchu operaciu kde ti ju odstrania. Prides vyspis sa a na druhy den odides.. Bol som v nemocnici s jednym chalanom ktory mal ten problem, ja som mal bohuzial ovela horsi problem vtedy.

Adex

Ja mam na penise že ide mi stiahnuť iba jedna strana ale ťažko a na druhej strane mam ako keby predkožku zrastenu so zaludom a nejde mi stiahnuť a mam 12 rokov prosím poraďte mi. Ešte som čítal ze si to mam doma trénovať tak týždeň dva a potom uvidím.

ahjajjaj

ahojte, na túto tému už bolo veľa. Takže si ju jemne sťahovať, dokiaľ sa dá, aby povolila, ale pritom, aby sa nenatrhla. Robiť pravidelne 3-4 mesiace. Keď nenastane zlepšenie, ísť k lekárovi.

Penis chlapec1

Dobrý, chcel by som poradiť mám 17 rokov a nejde mi stiahnuť predkozku nevie mi prosím niekto poradiť ďakujem...
Ked masturbujem nejde vôbec...
Keď mám normálne penis ide...
Prosím napíšte niekto

Martiinka2

Ahoj, můžeš mi napsat na e-mail. Martiinka2@seznam.cz ? Tu je to na dlouho . Ráda ti poradím cviky a vše ti vysvetlím .

Ja44

Dobrý deň mám 14rokov a ešte nemám stiahnutú predkošku a ide mi siahnuť len 5milimetrov je to problém? Za odpovede predom ďakujem

Samseros

Dobrý deň mám 13 rokov a nemôžem si stiahnuť predkozku len do pol žaluďa v kľude mám 8cm a pri erekcii 8cm prosím pomôžte mi.