Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

Michal123786

Dobrý deň, mam 12 rokov a penis veľky pri erekcii 11 cm a v kľude 6 cm keď sa mi postavi tak sa mi predkožka nestiahne sama.Viem ju stiahnuť aj keď stoji ale keď sa mi postavi tak sama nestiahne je to zlé? Alebo som ešte mlady?

sidosalfas

ahojte mam 12 a ked sa mi postavy tak si nemozem dat dole predkozku neviem ci je to nejaky problem ale ked je v normalnom stave tak si dam dole ale este som neskusal az ku semenu dost sa bojim ci nebudu nejake nasledky postupom casu :/

Ondej135

Ked si nevies stiahnut predkozku treba ist na urologiu. Ziaden ostych nemaj,prides tam, povies co je vo veci, das dole gate a doktor to vysetri a stiahne, trosku to bude boliet, ale to vydris. Vela stastia!

kristusko123

Dobrý deň, mám 18 rokov A ťažko sa mi dáva predkozka na zalut A keď si dám tak dosť to boli poraďte mi prosím Ďakujem

kume222

Dobrý deň mám 18 rokov, neviem si stiahnut predkozku A keď stiahnem strašne to boli a keď je už po erekcii tak sa vráti naspeť hore neviete mi poradiť ? Ďakujem

P3ť0

Čaukoo,mam 13 a mi nejde stiahnuť predkožka zo zadu tam mam take niečo ako kožu neviete čo s tým mám spraviť?
Alebo ked si honim tak ešte nestriekam.
Mám 13 rokov a má 11 cm je to normálne?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem si vôbec stiahnuť predkožku - Fórum - ZDRAVIE.sk