Neviem si vôbec stiahnuť predkožku

salama

čaute chcel by som sa opitat mam 14rokov a nehcem uš predkošku nwm mam si ju nasilu strhnut ? (ked ano jak?) alebo porate a ake by som mal pritom nasledky (možno) dik.s pozdravom samo. :-D

Zabiakmw3

Mam 13 a buď sa mi to zdá alebo mam na žalude také úzke rihy a maám ho suchý . Je to v poradku ? a keď nie tak čo mám robiť ?? za odpovedi dakujem

koniar

cawtw ..mam 14 rokov a stahujem si predkozku a ked som uz skoro na konci tak ma to štipe ?? neviem ci ma to ma štipat alb.nie?..a troska mi aj krv tecie poradte mi prosim ....a mam ho asi 8 cm vi ho mate aki? poodpisujete vdaka

oZzzo

Zdravim mam taku otazku mam 15 predkozka stiahnut ide ale bojim sa ze ked ju uplne stiahnem ze sa tam nieco pokazi. Ako spravne by som si ju mal stihnut ?za odpovede dakujem

ronýý

Ahojte mám 16 rokov a mám jeden problém s prekožkou...nevedel som si ju stiahnuť ale dnes ked som sa kúpal ( dal som si teplý kúpel) sa ta predkožka trošku uvolnila a nejako som ju stiahol dosť to bolelo a ešte aj bolí... teraz mám predkožku stiahnutú a mám vonku žalud je to veľmi citlivé.Čo stým mám robiť??

qwety

Ahojte.Mam 17 a mám dosť taky problem s predkozkou nemôžem si ju vôbec stiahnuť. 2 roky do zadu mo tp šlo v pohode.. len som asi tal pol roka ak nie viacej nemasturboval.. prosím poradte ďakujem

mexičan

Cauko mam 16, a chcem sa spytat ci je to normalne takze. Ked nemam erekciu dokazem si stiahnut predkozku ake ked mam erekciu tak nie ale ked si ju stiahnem este pred no tak potom to ide len trochu boli ked mam erekciu a stahnutu predkozku.
odpiste mi pls na e-mail, alebo mozete aj sem: battlefieldlampa@gmail.com

Stribog

Ja som mal tiež, problém s predkožkou. Raz po pohlavnom styku s partnerkou som si hneď neumyl penis ale až po niekoľko hodinách zapálilo sa mi to potom som si myslel, že už je to v pohode, ale ani zďaleka. Sťahovanie predkožky bolo pre mňa náročnejšie a náročnejšie až mi praskala koža po obvode a vytváral sa mi tam akýsi prstenec, ktorý sa zužoval. Začal som používať Canestene a aj máčať v teplej vode pri kúpaní a sťahovať. Vtedy ma to po chvíľke prestalo bolieť ale keď som už nebol taký vlhký bola to tá samá pesnička. Tak som sa vybral na Urológiu strašne som sa hanbil, ale vedel som, že takto to ďalej nejde a že si sám už nepomôžem. Urológ mi povedal, to vás musí asi bolieť celé som to mal už zlepené a ja mu vravím áno bolí. On si nasadil rukavice stiahol ja som tam skoro odpadol :D dve sestričky ešte vedľa a dvaja doktori nadomnou. Potom skonštatoval že tu pomôže len predkožka. Ja som ho musel prehovárať, aby mi dal radšej nejaký Kortikosteroidný krém alebo masť a z internetových diskusií som vyhadzoval nejaké názvy najlepších a najúspešnejších. On mi predpísal Triamcinolon, ktorým som sa natieral najskôr ma to dosť štípalo potom ma to prestávalo bolieť predkožka sa začala vracať do správneho tvaru. Ešte si pamätám, že vtedy ten urológ bol vysmiaty, že o mesiac sa uvidíme. Ale chvála bohu dúfam, že nadlho ho neuvidím :) Dúfam, že som aspoň niekomu pomohol.