Klub Alverde maniačok

nihi :)

ahojte. pridavam aj ja svoje skusenosti. vcera som si kupila kuru na vlasy - masku, ibistek a aloe vera, hned som to aj vyskusala a som velmi spokojna, vlasy mam uhladene, jemnejsie, zdravsie (mam dlhe, znicene vlasy z farbenia a rozstiepene konceky, aj ked som po strihani). Dufam, ze pri pravidelnom pouzivani sa to bude len zlepsovat, budem to pouzivat namiesto kondicioneru.

kaciatko_7

lewa len ti chcem poradit ze ten umyvaci krem aj tonikum pouzivaj pravidelne rano aj vecer, samozrejme potom krem na tvoj typ pleti... pisem to preto, lebo mne to fakt po dlhodobom pouzivani pomohlo,,, spociatku som bola skepticka, ale teraz po polroku vidim vysledok... ja mam sice zmiesany typ pleti, zvykla sa mi objavit aj vyrazka, ale teraz mam konecne pokoj... zanesenych porov som sa tym sice nezbavila, ale je ich podstatne menej, plet je zdravsia, ziarivejsia a make-up uz pouzivam len vynimocne...

lewa

Ahojte, mam dost mastnu a lesklu plet, hlavne celo, a teraz este plus akne na brade a licach, vyskusala som vela druhov kozmetiky aj nenormalne drahe veci, a dnes som prvykrat pouzila Alverde clear umyvaci krem s liecivym bahnom a extraktom z plosticnika pre problematicku plet, a k tomu Alverde clear pletove tonikum s liecivym bahnom, ktory posobi zmatnujuco... tak som zvedava ci to pomoze...

....vyskusala som tieto dva pripravky, a mozem povedať, ze vysledky su dobre, len treba plet dobre pilingovat, aby na nej neboli supinky, lebo krem a voda s liecivym bahnom, zmatnia, ale aj vysusia plet, a stalo sa mi, ze bolo potom vidno drobne supinky. samozrejme pri mojej mastnej pleti vydrzal matny efekt pol dna, ale je to fajn, kedze som predtym pri inych pripravkoch mala mastnu plet do hodiny.

...momentalne som si kupila od Alverde sampon a balzam s ibistekom, tak som zvedava na ucinok, predtym som pouzivala gliss kur, ale vlasy mi po tychto samponoch elektrizuju strasne, tak som zvedava na alverde...a ci to vobec bude samponom to elektrizovanie

Martinka2

Dnes som vosla do DM drogerie ...a objavila som nové gélové očne linky od Alverde...kupila som si tm.modru a tm.zelenu....baby ak by ste videli niekde ciernu alebo tm fialovu..dajte mi vediet ;)

michaella

S tým Camouflage súhlasím... Tiež som sa ho rozhodla vyskúšať. Je skutočne dosť mastný, ale krytie je v pohode, iba sa mi nezdá prirodzený. Keď sa dá na celú pleť... Skôr je asi na také lokálne krytie. Ale zase si ho neviem predstaviť ani na suchej pleti, lebo ak sú šupinky, tak ich dosť zvýrazní.

Simmondsia

Takže odskúšala som si Camouflage. Mám pomerne problematickú pleť. Nezdá sa mi, že by mal vysokú kryciu schopnosť, ale na mierne začervenanie sa dá. Strašne mastný a nevydrží dlho. Navyše je tam toho strašne málo asi po dvoch týždňoch som došla na dno a cena sa mi zdá privysoká. Odporúčam však Aqua Perle peeling, je super, mala som predtým aj marhuľový, ale tento je pre mňa lepší. Mám aj peelingovú masku s bahnom, nič moc... Dobrá je však pleťová voda s ružovým olejom a z ,,chémie" má len v sebe alkohol. Bola som prekvapená z Minerálneho make upu. Celkom dobre zjednocuje pleť a má matný efekt. Bohužiaľ málo odtieňov na výber a najsvetlejší je dosť tmavý pre mňa.