pevna vola

Príspevok v téme: pevna vola
chudnuca

ahoj vsetci...........ako vela ludi ani ja nemam pevnu vola moje chudnutie vyzera tak ze par dni sa udrzim a niekedy ani to nie a potom zacnem jest ako prasa........inspiracie mam ze pekna postava a tak aj by som cvicila len mi nejde vydrzat bez jedenia .............neviete nieco ako by som zmensila svoju chud do jedla ale ziadne tabletky ...........plllsssssss pomoc

amorea

s pevnou volou ma vela z nas problemy...ja napriklad stracam motivaciu ked teda cvicim a snazim sa zdravo jest a ani dkg dole...potom si poviem na co toto vsetko...ale hlavne je vydrzat a zdravo jest...a nezabudat pohyb a pohyb lebo bez toho to nejde proste...

..lenushka..

baby urcite to vyskusajte..napr ja som nikdy nemala moc problemy s postavou,obcas sa na mna vsak nalepi nejako to kilo,dve a vtedy mi beh skutocne pomahaha..a je prospesny nielen pre postavu,ale aj pre vztah :)

zabicka1611

jeej..lenushka, aj ja mam priatela futbalistu a chcem s nim zacat behavat! zatial kym je sneh no neviem neviem..ale urcite chcem s tym behom zacat..tiez som pocula ze na chudnutie je najlepsi :))

..lenushka..

ahoj leila :) tak mne to pomaha..a kludne sa nechaj nahovorit od priatela..aj ja s nim behavam a je to sranda :)on este zvykne hravat futbal,tak je fuska s nim udrzat tempo..tak ja behavam ako kedy..ale ja som hrozne na vytrvalostne,kludne vydrzim aj pol hodinu az hodinu v tempe..

leila

ahoj lenushka, mozem sa ta spytat na ten beh? ozaj to pomaha ja potrebujem vyformovat zadok a stehna obvod 59 asi a to je strasne, no mavala som aj 62 no teraz som zacala cvicit vo fitku. Priatel ma na ten beh nahovara, ale teraz v zime ja neviem bojim sa aj chodit v tomto necase. Kolko behavas? ja teda nemam skoro ziadu kondicku co sa tyka behu, za 10 min odkvecnem.

..lenushka..

tak to chce hlavne tie pevne nervy..alebo mozno niekoho,kto by chudol s tebou..ono to dost pomaha,ked ta niekto podporuje..vyskusaj si pravidelne pisat jedalnicky..a denne aspon 15-20 minut pohybu.. :)