prečo ma bolí srdce vždy v noci?

Kycera

Janka,
vieš aj presný čas? Tú bolesť Ti môže spôsobovať aj chrbtica, zlá poloha v spánku,... Niektorí ľudia nemôžu spávať na ľavej strane tela, možno patrí aj Ty k nim.

janka1020

ja to mmam prave teras v noci som sa zobudila na taky tlak akoze pri srdci a neda sa mi poriadne nadychnut ked sa otocim na lavu stranu strasne to boli .. na druhej strane nie ..co robit?

Laurkaka

Často mi pichá srdce(príklad dva a viac krat za mesiac) Neviem prečo, a mám ísť k doktorovi, alebo mám nejaky dovod?stres?ci co? poradte mi, diky

musska

je to chrbtica.. aj ja to mavam dost casto, ak vas zacne tak neprijemne boliet, zvierat a pichat ako keby pri "srdci" tak sa treba okamzite vystriet a za chvilku to prejde

darinka345

to bude zablokovana chrbtica . to neni srdce. Srdce neboli !!! Prajavovanie , tupa bolest na lavej strane hrudneho kosa a prinadychovani ma clovek pocit ako keby sa nemohol nadychnut . Treba sa zhlboka nadychnut a prekonat tu bolest a potom tam trosku nieco lupne , sekne a uz bude vporiadku :) Vlastne skusenosti

janka.

Ahoj mne to zistili na EKG pri preventívnej prehliadke. Dr. mi povedala, že mam frekvenciu 74 úderov za minútu, tak to nevadí. Tlak som mala dobrý 125/80. Cez deň tiež niekedy cítim tupú bolesť, ale v noci je to horšie, aj keď to nie je každú noc, ale asi každú tretiu.
Ja mam sedavé a dosť stresujúce zamestnanie, tak asi preto.

fidora

čaw..aké bolesti máš???? tlak a pulz máš aký???? inak zistili ti nepravidelnú činnosť srdca...ako??? na EKG..alebo ti robili komplet ECHO??? a to ti nedali žiadne lieky??? prečo ťa potom bolí srdce??
ja mám podobný problém, stále ma bolí srdce..aj cez deň ty to máš len** v noci, m%na bolí fakt každý deň, mám tam pocity tlaku, zvieravé krče, aj pichanie časté..a vieš čo mi povedali??-máte prolaps aj šelesť to má skoro každý..a tie bolesti sú od chrbtice.......to určite..pochybujem, žeby som tie bolesti stále mala na jednom mieste..ale dnešní lekári...sa veľmi nebavia

machulka006

lekárka by to MALA riešiť... zájdi za ňou ešte raz a porozprávaj sa s ňou... prípadne zmeň lekárku...