LUPINY

rada

je to rozne... pretoze moj otec mal aj polytar aj nizoral a nic mu nepomohlo. Teraz skusa Panthenol sampon. Takze uvidime co to spravi.

kimka

ivet, ja som mala tiez asi cely zivot problem s lupinami. Myslela som si, ze uz sa toho nikdy nezbavim a tiez som nemala dobry pocit, ked som si obliekla cierny pulover, stale som sa oprasovala a kontrolovala. Ale az do doby, ked som sa nestretla so samponom proti lupinam s nazvom Polytar AF. Je to sampon na predpis, biela krabicka so zelenym pismom.Ale fakt mi neskutocne pomohol. Odporucam.

rodrigez

No ja som mal rovnaky problem, nic nepomahalo... az toto www.pro-vlasy.cz zozenies ho v lepsich kadernictvach... stojii od 240 po 280 Sk ako kde... ale ja uz iny ani nepouzivam... Nizoral a podobne sampony mi vobec nepomahali... toto mam odskusane...

amika

ja mam zarucene dve rady proti lupinam,je to ocot s ktorym si vlasy po umyti oplachne a dalej super sampon "selsun" dostat ho iba v lekarni

iveta11

Si zlata CMu-q skusim sa spytat tvojej maminy ,lebo nic mu nezabera a uz aj v skole sedi v siltovke lebo hlavu sa hanbi.vies ako to je.A inak vsetkym dakujem za rady

micinka25

tak aj ja som mala velke mnozstvo lupin a pouzivam Panthenol....jeden cas lupiny zmizli ale ochorela som a mzoe byt ze tym sa zase vytvorili ale pomaly miznu:)

CMu_Q

inak, ak by si mala zaujem, mozes sa ozvat na mamkin mail: alibaba14@azet.sk ...urcite by ti poradila (ohladom toho samponu, vratane dala popis.)