Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem z usami uz 2 roky

Príspevok v téme: Problem z usami uz 2 roky
ravenman

Dobry den,Mam 19 rokov a asi pred 2 mi rokmi sa mi vysytol taky problem ze z nicoho nic sa mi zacala otvarat eustach.trubica (myslim si ze eustach.tr,nevyznam sa do toho),presnejsie som sa zacal pocut v usiach a mate pocit ako keby vam prefukovalo usi,proste sa otvoria,aby som si ich zavrel musim zivat a otvarat usta dookola aby sa to dalo do poriadku.Bol som aj u usneho vtedy a povedal ze nieco co uzatvara trubicu ma rozgajdane tak mi dal na to morsku sol ktoru som si nalieval do nosa a zaklonenou hlavou,ale vobec mi to nepomohlo,potom povedal ze mam este zo polroka vyckat kym sa to nespravi samo,ale ubehli skoro 2 roky a stale ten isty problem.Mam pocit ze dk.vravel ze ak to neprestane tak sa do ucha dava nejaky predmet ktory bude pomahat pri uzatvarani trubice. Prosim poradte mi co este skusit pred tym nez by som siel na nejaky zakrok,radsej vsetko vyskusam.V poslednej dobe to uz je horsie uz mam pocit v hlave akehosi tlaku,nevyrvnaneho tlaku.., Dakujem za odpovede

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem z usami uz 2 roky - Fórum - ZDRAVIE.sk