Pomoooc zlbaznim sa z vlastnych snov..

Príspevok v téme: Pomoooc zlbaznim sa z vlastnych snov..
janiiska

ahojte..trva to asi 5tyzdnov alebo aj viac stale sa mi v noci prisnije nejaka blbost- stale s predmetom/clovekom mne znamym-v panike sa zobudim cela spotena udychcana a do dvoch dni sa ten sen stale splni-nesplni sa jedine v pripade ze zo seba spravim blazna a danej osobe to poviem-lenze uz mnoho ludi ma ma za blazna nitko mi to nechce verit a mna to akokeby tazilo na svedomi neviem co mm robit:(

džagodka

keby ste videli moje nočné mory, tak už by ste boli dávno na psychiatrii... ale mám ich celý život, takže som zvyknutá. ale niekedy to vie byť fakt drasťák, že si pomaly ciknem do gatí aj ja...

deja-vu

tiez som mala ten problem isty cas, asi mesiac v kuse. skus si silno zelat, aby tie sny zmizli a ked sa objavia zase pocity deja-vu, ignoruj to. nehovor nikomu o tom co sa o chvilku stane lebo aj tak ta nikto nepochopi. radsej privri oci a snaz sa uvolnit. a skus si nejak upravit spankovy rezim, aby si bola taka utahana ze budes spat ako zabita

nocna mora

naco zakladate rovnake temy!!! staci lepsie citat lebo uz je tu taka ista tema!
je tam toho viac pisane tak sa urcite aj viac dozvies !!otvorte oci ludia!

ShaulaThalit

Ahoj...ja mam posledne mesiace problem s nocnymi morami, cize viem ako to je so snami. Je to vsetko len psychickeho charakteru. Sny su ako take male zasuvky, do ktorych si pocas dna zbierame informacie zo dna a archivujeme prave do nich. A v noci, ked sa "otvoria" tie "zasuvky" vznikaju z toho take patenty, ze nas desia az ked sa zobudime.