Čo robite vo volnom case?

konvalinka

volny cas, nechapem tvoju narazku- hlavne ho nevyuzi na to, aby si robila druhym zle?! neviem, ci tebe sa nieco take stalo.. no nie som ten typ na to. aj tak je na svete vela zloby, nebudem este aj ja kazit svoj zivot takymi hlupostami..takze tolko k tomu. no konicky... ja byvam v malej dedinke a tu nic dokopy nie je..a v najblizsom meste toho tiez vela nie je na stravenie toho volneho casu..konicky,ked ja ani neviem,co by ma bavilo.chcela som chodit na latino kurz,no nevyhovuje mi to z pracovnych dovodov,tak som to musela zrusit. fitko mam aj doma,sem-tam si zacvicim..ale inak...hmmmmm

volny cas

vo volnom case robim stale nieco,co ma bavi,je to podla toho,na co mam chut.

konvalinka,hlavne ho nevyuzi na to aby si robila zle inym ludom.
To nemas ziadne konicky?nic ta nezaujima?

allikom:d

ja som do druhej v skole...4x do tyzdna hodku gitary, 2 x tzdenne terning z tanca, ucenie, musim ist 3x denne maju lasku vyvencit:D ked je cas tak ju aj vypustim a nahaname sa:D ale potom ju neviem chytit:DDD.hmmm nejake dom. prace to sa najde vzdy ci chcem ci nechcem..cize zehlenie, riady, varenie atd..to mam maama vzdy zapriahnie: Dno proste volny cas nemam takmer ziadny..a ked ano tak rada citam psychologiu, alebo som na pc a studujem to co ma zaujima, idem sa prejst s kamaratom/kamartakou, kino, nakupne centrum, plavaren, hocijaky sport, a je toho este vela...:DD a rada sa doma tancujem:DDDD

machulka006

ja asi nemám voľný čas, lebo ja keby som mala robiť to čo tu vy ste všetko vymenovali, tak môj deň by musel mať aspon 72 hodín...
ja som do 4 v škole, o piatej prídem domov a zas sa len venujem škole... :(

brrrr

volny cas, co to je? xixix ide kríza, takze šprtám anglinu a nemčnu, hrávam squash, tenis, golf, chodim do posilky, čítam odbornú literatúru, s frajerkou chodím do kina, divadla....dnes nám kvôli štátnemu smútku zrušili predstavenie v SND, latino tance (to je kvoli mojej drahej), cez leto turistika, nline korcule , bike, potápanie .......a ešte plno iných vecí

kitten

obcas zajdem do welnes centra,obcas aj cvicim,kino,aj sa prejdem niekedy,ale je aj pravda ze presedim za pc dost vela casu, ale je rozdiel keby bolo leto!!!to doma skoro vobec niesom ;)