ma niektora cistu tvar bez HAK?

jeanine

no zevraj kazda Hak ma nejaky vplyv na plet, aj ked mensi...cize aj mercilon a ine, ktore na plet zamerane nie su...

ssia

ja mám 16, hak neberiem a vyraziak som už vyrástla:))) teraz už iba občas 1-2, ale to sa dá prežiť. segra má 18 a má plno. možno to je genetika, aj ja som mávala dosť.

monika+íá

ja mam uplne čistu a bezproblemovu plet a hak neberiem a poznam vela zien čo tiez neberu, takze neviem čim to je

me for me

aoj, ja sice antiku beriem ale mam mercilon a myslim ze to nema na plet ziadny vplyv,pretoze aj niekolko mesiacov po zacati som byvala vyhadzana ale zmenila som kozmetiku a ked sa mi teraz niekedy vyhodi vyrazka tak to musi byt sviatok..

kinderko

ja mam skvelu plet (klop-klop-klop), ale jasne, ze obcas sa mi vyhodi vyrazka.. prave som prisla na to ako vzniklo slovo vyhrazka :D:D VYHodi vyRAZKA :D:D:D:D, ok sry, trocha humoru :D
no a vyhadzuje sa mi vacsinou ked spapam cokoladu.. viem, ze zevraj bolo dokazane, ze na to cokolada nema ziadny vplyv, ale mne sa vyhadzuje iba vtedy :)
alebo ked pridem zo zabavy, neodmalujem sa, tak rano mam kde tu vyrazky hehe :D

jeanine

no u nas v rodine, nie su nato preddispozicie, ja mam tiez 23, ale sem tam sa mi urobi naozaj bolava vyrazka, nejako neriesim, ale ked je to casto zvazujem...

ShaulaThalit

To, či mali vždy ženy aj v minulosti problematickú pleť neviem, ale je to dosť spojené aj s genetikou... Moja sestra s tým "bojuje" doteraz" a má 23 rokov. Ja nemám ani 16 a napr. teraz mám úplne čistú pleť, ale vyrážka sa mi vyhodí pred menštruáciou alebo raz za čas... ale je to všetko spojené aj so životosprávou, stresom a tak ďalej... Ak máte s tým veľký problém, sú na to aj antibiotiká dobré... nie len hak

jeanine

a ako dlho si hak brala cmu-q?rok?
pipina len ci ta kamsoka hak neuziva, ja mam taku nromalne tvar, sem tam bolavu vyrazku, nuz co, akurat viem, ze baby mali hroznu plet a teraz nadhera, ale je zatym hak:)