Ako dam dole take 2-3 kg?

akinom007

ja som schudla raz 3 kg za mesiac tak ze som nejdela ZIADNE pecivo, inak som jedla normlane ja 10 krat za den, aj vecer, aj sladkosti, len som uplne vynechala pecivo

bodybuilder

Ahoj cely trik spociva v tom, ze potrebujes nastartovat tvoj metabolizmus, aby zacal lepsie cerpat enrgiu z tukov. Je na tebe az ako daleko si ochotna ist. V prvom rade musis znizit prijem cukrov na minimum. V tomto momente musi zacat organizmuz hladat energiu inde ako v cukroch a zacne spalovat tuky. Bod 2 je o tom, ze netreba organizmus necat zvyknut na rovnake tempo. Pozri sacharidove vlny. Podstatne je vydrzat uvodnu fazu kym sa organizmus nastartuje na spalovanie. U niekoho to moze trvat 3-4 dni u nikoho tyzden. A potom je to uz len o motivaci a sebavoli. Hlavne treba vydrzat.

zabicka1611

hmm..no zvlastne..:( ja som behom tyzdna schudla 2 kila a to som jedla si toto: rano jogurt s ovsenymi vlockami (zvyknem si to spolu miesat) potom na obed bud mäsko ale v malom mnozstve alebo rajciny a hriankou a so syrom..a vecera co komu chuti..a medzi tym jem aj ovocie..no a po 6tej vecer uz nepapkam..:) a tiez cvicim..