Botox - skusali ste?

Spedyyoung

Ahojte,

zabudnite na botox to je už nebezpečný a drahý prežitok.

Existuje serum ktore si aplikujte sama doma bez injekcií a za pár týždnov máte pleť ako bábika a pre netrpezlivé je aj serum s účinkom za 2 minúty na krátkodobý efekt a výsledok sa kludne môže rovnat plastike.Nepredáva sa v bežných obchodoch.
info: speedyyoungmt@gmail.com

RNG

Telo potrebuje vitaminy ako C E , D-3 K-2, hyaluronicku kyselinu, antioxidanty, aminokyseliny,ako najma L lysin HCl na tvorbu kolagenov a nie jed na nicenie nervov.

Innkia

Ahojte, botox je naozaj nebezpečný. Aj keď zomrieť na niečo musíme, prečo práve hazardovať takýmto spôsobom.. Viem poradiť prípravky na báze patentovanej technológie kmeňových buniek, podotýkam čisto príroda. V Európe ešte nie moc známe, avšak vo svete zaznamenávajú vynikajúce výsledky. Je to rozširujúca sa prírodná konkurencia chemického botoxu. Kto sa nechce načisto zničiť chémiou, rada poradím. Ivana innka@hotmail.sk

žaklína

Páči sa mi, že botox nie je večný :) Ak sa mi náhodou nebude pozdávať, stačí počkať, ako keď majú vyrásť príliš krátke vlasy :D a ak áno, dá sa ísť znovu. Za mňa áno :)

anabelka89

Tak ja som skor za krem s obsahom botoxu nakolko sa bojim ihiel a ta predstava ze mi nieco pichnu do tvare ma stresuje. Ja teraz pouzivam krem botuline gold ktory obsahuje zlozku matrixyl ktory prenika do vrasok ktore vyplna a vlastne nahradza ten efekt injekcii. A celkom mi to vyhovuje a ma moju spokojnost

nu

baby a jak ste mlade?ja mam 32 a davam si kazdy den jojobovy olej a 2x tyzd. pomagany banan s citronom "ze vraj je to dobre na tvar"a kolko rokov sa moze pichat botox?

Lea123456

Bola so na botoxe v WWW. lasercenter.sk
a bola som prekvapená nískou cenou a aj prístupom. Botox mi držal pol roka a teraz idem znova, už sa teším :-)

aysu

Je pravda ze Galvanicka zehlicka navrati kvalitu pleti, krasne ju precisti, detoxikuje, prekrvi,vyzivi, no hlboke vrasky "nevyzehli"..