Botox - skusali ste?

galilea

baby ja mam okolo ust,no vlastne to je od nosa dole k pere to take "vecko"ked sa usmejete to ma asi kazdy si myslim len mne ich uz vidno aj normalne ked som vazna tu vrasku tam mam a dost hlboku,mam skoro 30,co by ste mi poradily?ci zatial len nejaky kvalitnejsi kremik?ci ?

delphia

zo zaciatku paralyza pretrva cca 2-3 mesiace. opakovanim aplikacie botoxu sa ucinok predlzuje cca na 9-12 mesiacov

kamoska

ja neviem koľko mi pichaju.Keď mi to robila lekárka v ULK tak som sa nevedela zamračiť- vobec ani naznak - uz dva dni po zakroku, ale naposledy mi to robil chlap a s nim som nebola spokojna, dal mi vraj rovnake mnozstvo ako ta lekarka, ale po jeho zakroku som sa dokazala zamracit tak na 50%. No a čo sa týka "výdrže" je to individuálne, závisí od toho ako tvoj organizmus dokáže vstrebať ten jed. Ak ho vstrebe rýchlo, tak po 3 mesiacoch účinky vyprchajú, ak bude reagovať pomaly, tak ako to bolo prvýkrát u mňa, tak to vydrží aj rok.

bezvrasok

kamoska, a kolko jednotiek ti pichaju medzi obocie? Ja som bola prvykrat na botoxe pred tyzdnom, tiez islo o vrasku medzi obocim. Pichli mi 60 jednotiek, ale este stale sa viem zamracit. Nie az tak ako pred tym ale stale sa to da....Myslis ze mam este pockat, a naozaj to vydrzi rok?

kamoska

keďže mám už po 40tke a robili sa mi vrásky medzi obočím a všetci si mysleli, že mám zlú náladu, tak som to skúsila a som spokojná, každý rok si dávam pichnúť botox medzi obočie a všetci mi hneď začali rozpávať, ako dobre vyzerám, pritom si to vlastne nikto nevšimol. Ja som proste ZA.za tých 5.000 Sk ročne mi to fakt stojí