klitorisalny orgazmus

Príspevok v téme: klitorisalny orgazmus
alinna

ahojte, chcela by som sa opytat ci je normalne ze viem dosiahnut orgazmus iba pri cviceni.napr. ked robim brusaky alebo take specialne cviky tak mam orgazmus - a myslim ze je to ten vaginalny.Klitorisalny som nikdy nezazila lebo mi je len dotknutie tam neprijemne.A partnerovi nedovolim aby sa ma pokusal urobit ustami, je to strasne neprijemne az to boli.Neviete ci sa stym da daco robit? Mate niekto podobne skusenosti?

ta3

M25
aha, nevsimla som si, ze tema bola otvorena znovu niekym inym az po 2 rokoch

XXXXXXXXXXXXX
no skus, mozno zabijes dve muchy jednou ranou, aj si vylepsis brusne svaly, aj sa potesis orgazmom, lebo ako citam, nie je to zase az take zriedkave zazit ho takymto kurioznym sposobom

bambulka11

Ja som dosiahla orgazmus tiež čudnym sposobom :DD pri tom cviku ked sa snazite udrzat co najdlsie na rukach vo vzducu, tiez som pri tom musela mat spevnene brucho a bola to vazne sranda ...

ta3

ja mam tiez taku skusenost, ze pri jednom specialnom cviku (tiez islo viac menej o namahanie brusnych svalov) som zazila vaginalny orgazmus, ja ale s orgazmami pri milovani nemam ziadny problem, Allina, Niekto je sice muz, ale spravne Ti radi, nikdy sa nedotykajte klitorisu nasucho a tiez by som povedala, ze by si to mala skusat najprv sama za pouzitia slin alebo lubrikantu, klitoris je velmi citlive miesto a mozno Ty ho mas nejake mimoriadne precitlivene, potom sa nepokusajte o stimulaciu dotykom priamo na klitorise, ale treba jemne masirovat bezprostredne okolie klitorisu, ale tiez nikdy nie nasucho, no myslim si, ze keby sa Ta partner dotykal priamo na klitorise jazykom, ze by to nemalo boliet, su tam predsa sliny a jazyk je dostatocne jemny na laskanie, jemnejsi nez prsty, alebo Tvoj problem precitliveneho klitorisu tkvie iba v Tvojich myslienkach, pravdepodobne mas zlu skusenost, kedy si citila bolest pri drazdeni klitorisu nasucho a mas to tak zafixovane, ze vzdy musis na to mysliet a to je velmi rusivy moment, dodrziavajte zasady: nikdy nie nasucho, mozno nepriama masaz okolo klitorisu, drazdenie jazykom a zabudni pritom na vsetok strach, uvolni sa, uzivaj si dany moment, vtedy to urcite bude OK