Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo všetko škodi pleti?

Karamelka_M

Veď naše babky pili mlieko a jedli syry, a vyzerali dobre :) Myslím, že to má na každého iný účinok. Veď kebyže mám vynechať mliečne výrobky, zo svojho jedálnička, tak by som nejedla takmer nič. Syru sa určite nevzdám.

testo

Aka si ty veganka??????? Tvoj prispevok: "keby som nejedla mliečne výrobky, tak by sa mi asi tvár zlepšila:)... smola že sú moje obľúbené, na syry, bryndzu tvaroh a mliečko s kakoukom nedám dopustiť:)"... Ved hovorim ze si velice mudra :-))

kikina

laskavo si "ty si ale mudra" nechaj pre seba .... nemyslela som vegonov(aj ja som veganka:), ale ludi, ktory presranu uplne jestmliecne vyrobky, nebudu mat predsa dostatok vapniku, lebo malokto okrem veganov pravidelne je najprv. strukoviny

:-o

No neviem ci si z hrusky spadla, ale niekolkonasobne viac vapnika mas v brokolici, v mrkve , v maku a nehovoriac o strukovinach- fazula, hrasok, bob, soja, cicer,...

kikina

keby som nejedla mliečne výrobky, tak by sa mi asi tvár zlepšila:)... smola že sú moje obľúbené, na syry, bryndzu tvaroh a mliečko s kakoukom nedám dopustiť:)... takže je mi ľúto tvár, ale máš smolu.. za takú obetu mi zasa vzhľad nestojí.
A ak niekto chce vyradiť mliečne výrobky zo svojho jedálnička, len kvôlii tvári, je to blbosť! Podľa mňa nestojí toľko obetovať za kŕasu(a to niesom žiadna tučibomba:) .... a kde zoženiete vápnik? V tabletkách?:D

Karamelka_M

Ja používam taký krém s medom, ten som kúpila v takom obchode, špecializovanom na sypané čaje, aromatické veci a tak. A mali tam rad takých výrobkov z medu, na tvár, telo aj vlasy tuším. Ale nepoužívam ho často, lebo na noc používam Eclaran 5, a ráno si ho dávam len trocha, pretože mi vždy po nakrémovaní sčervenie pleť. Ale to sa mi stáva po každom kréme.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo všetko škodi pleti? - Fórum - ZDRAVIE.sk