Masaz chrbta

Príspevok v téme: Masaz chrbta
resistence

Ahojte,

urcite budete so mnou suhlasit, ak poviem, ze kazdeum z nas padne dobre masaz chrbta.) Najma, ked nas boli, ale aj po tvrdom tyzdni niekedy v piatok vecer..

S priatelkou sme sa o tom dost rozpravali.) Stale sa ma pyta, kedy jej tu masaz spraviim.D Hehe..

Chcel som sa Vas opytat, ako vlastne tu masaz spravit? Nemusite tu rozpisovat cely masazsky kurz.. Len tie zaklady.D A potom, urcite sa pri tom pouziva nejaky gel, alebo nejaka emulzia, aby sa lahsie klzalo atd.. Niekde som cital, ze postaci biely jogurt? Ako to cele je?

Dakujem Vam velmi pekne.)

PS: Na tu masaz postacia zakladneee "hmaty" ... =)

AAaa nemusite tu pisat prispevky: Ved si zaplat masera alebo nieco ine.. Ona to jednoducho chce odo mna..

resistence

Aaa inac docital som sa, ze masaz so spominanym medom sa robi s vlhkymi vreckovkami? Je to tak spravne? Alebo ako to praktizujete vy?:D

resistence

A s tou hudbou?? Viem asi co myslis.D Taku relaxacnu hudbu??? Napr.. Zee je najprv zvuk prirody akoze tecie voda a do toho sa tak prida harfa?.D Mam zopar takychto.. Neviem ci myslis tie.D Aaa atmosferu tak ze zatiahnut zaluziee a taku tmu vyvolat?? .DDD =DDD Dakujeem

resistence

Ahaa, cize v podstate mam do klasickeho olivoveho oleja nakvapkat napr. jasminovy aromaticky olej v spravnom pomere a naliat to do nejakej flasticky a tuto zmes potom ohrejem tym, ze dam tu flasticku do teplej vody a ked budem potrebovat viac oleja vyberiem z misky flasticku nakvapkam a zase dam s5.D Spravne som to pochopil? .DD A inac davajte sem rozne typi triky.D Kludne.D

Dakujem Vam za Vasu snahu mi pomoct.D Som Vam zaviazany.D

musska

zaklad je aby bola hmota ktorou masirujes tepla!!najhosrsie je ked zrazu uciti clovek nieco neprijemne studene:)) Dolezita je atmosfera,ale to asi vies..dobra hudba a tak..ziadna telka ci radio.. Vyborna zmes na masaz je ked do olivoveho oleja nakvapkas nejkay iny aromaticky olej..mozes ich aj zmiesat. Vyborny je dat do olivoveho par kvapiek pomarancoveho, alebo jazminoveho. Ked to budes mat, namoc flasticku do misky z dost teplou vodou a pocas masaze maj tu misku po ruke a do nej odkladaj olej aby bol teply! a nezameraj sa len na chrbat, ale na cele telo, vyborna je masaz stehien, lytok a zadocku:)))A mozes trsoku pritlacit, ale nie nejak extremne.. tak pekny zazitok:))

resistence

=D Upps, nevsimol som si, ze ked aktualizujem stranku, tak hodi od znova postu, prepacte, ospravedlnujem sa.D A ano, chcem jej len dobre=D A myslim si, ze to budu pekne chvile.D

resistence

Ahaa a aky presne med pouzivas?? A na ako dlhoho davas do tej mikrovlnky???.))

Inac dakujem, ze ste si nasli cas na mojj "trapny" problem.D

resistence

Ahaa a aky presne med pouzivas?? A na ako dlhoho davas do tej mikrovlnky???.))

Inac dakujem, ze ste si nasli cas na mojj "trapny" problem.D

resistence

Ahaa a aky presne med pouzivas?? A na ako dlhoho davas do tej mikrovlnky???.))

Inac dakujem, ze ste si nasli cas na mojj "trapny" problem.D

inka

nemyslim,ze je to trapny problem alebo vobec nejaky problem.mne sa skor paci ze chces ulahodit svojej priatelke.spolocne zazijete prijemne chvile. med si dam misky a asitak na 30 sek .zalezi na mnozstve a na vykne mikrovlnky,ved skusis prstom ci nie je vrely.ak aj tak ho jednoducho nechas chvilu vychladnut.