Mlieko

mira

Mary-anne,ja som pijávala mlieko do svojich 33 rokov. Výtokom, občasnému akné a soplom som nevenovala pozornosť, až potom to prišlo. Takmer som ohluchla. Bola som celá zalepená - oblasť ucha, zanesené cievy, ladviny a žlčník.... som šťastná, že som sa z toho dostala a teraz som čulejšia, sviežejšia a mám jasnejšie myslenie. Hlieny totiž bránia prenosu impulzov, vzruchov, energie, látok a tekutín vnútri tela.

mary-anne

tak doteraz vraveli,ze mlieko je zdrave a zrazu je telu velmi skodlive?! no mozno niektorym nerobi dobre, ale to nemusi hned znamenat, ze skodi vsetkym , nie?!
ja pijem odmalicka mlieko, najprv kozie a teraz kravske-kupene. a nedokazala by som sa ho vzdat, denne ho vypijem velmi vela a aj inych mliecnych vyrobkov...a nic mi nie je. teda ziadne hlieny,ani ni c podobne.....

mira

Kiki, ak sa ti hlieny nevylučujú formou sopla, akné, výtoku, šupiniek a olupovania kože a nie si vrcholová športovkyňa ani ťažko fyzicky pracujúca, sú 2 možnosti : buď máš vo vynikajúcom stave tvoje vylučovacie orgány, ktoré ich vylučujú prirodzenou cestou.
Alebo sa ti ukladajú vo vnútri tela a ty až po čase zistíš, na ktorom mieste.
No, nechcem strašiť, želám ti príjemné dni.

kiki

To ze mlieko zahlienuje a celkovo zahlieneny organizmus je totalna hovadina a nic take neexistuje. Prosim vas,prestante uz verit kazdej hovadine, ktoru pocujete. Ja kazdy den pijem bud pohar mlieka,kakaa alebo aspon 1 jogurt a chripku som nemala fakt ani nepamatam a ze by som mala zahlieneny organizmus...mm asi nie!

mlieko

mlieko zahlienuje a ked mas chripku tak sa hlieny vytvaraju,a ked pijes pocas chripky mlieko tym este chripku podporujes.Nie len mlieko by malo byt vylucene pocas chripky,ale aj sladke veci.