max faktor - maybelin ktory je lepsi?

*make-up*

pozrela som stranku Maybeline je tam aj make-up Pure make-Up a je vraj na citlivu plet ale nikto ho tu ani nespomina neni dobry ci co?tiez nepisu nic ze dlho vydrzi a tak ma aj dost odradza... a viete mi povedat aj cenu?

kikina

Suchá pleť býva poväčšine aj citlivá, a maybelline Dream Matte je aj na citlivú, určite ním nič nepokazíš, aj ja ho používam a ´veľa iných báb ho tu tiežž ospevuje a ja som medzi nimi:) Vytvorí fakt prirodzené líčenie a pritom dosť kryje, je ľahký kedže je na mastnú pleť, ale urob=i ju ajj pekne jemnou:) vôbec nie je šitny

www.maybelline.sk

Mimi323

tyrsqa, pan stic by som ako make up nepoužívala, je to skôr korektor, potvrdila mi to aj pani, ktorá ma líčila s MF.

tyrusqa

ja nemam suchu plet,takze ti neviem zarucit.ved skus z maybellinu nejaky na suchu plet..kazda znacka by mala mat make-upy na rozne typy pleti.

tyrusqa

aj ja som spokojna s maybelinnom-penovým.je vhodny na taku mastnejsiu plet,ak ju potrebujes zmatnit.a zatial co mam skusenosti s mf-fakt vyzera to akoby som mala hrubu vrstvu.ale zavisi mozno ktory..ja mam panstick..iny som nevyskusala,takze mozno dalsie ten efekt masky nevytvaraju.

kikina

neda sa tomu 1OO% veriť, ale každému kto sa na to pýtal prišiel mail že testujú na umelej koži... a na tom mojom oblubem makeupe som objavila zajačika:) určite je to menšie zlo, ako testovaný MF(nič v zlom jeho zástankyňam, nechcem tu vyvolať hádku, toto je len mlj názor)