Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make up ktory nerobi supinky

Príspevok v téme: make up ktory nerobi supinky
make up

tak ked si rano nanesiem na pokosku make up..tak je to v poho,,ale ked pridem domou ako vzdy si hodim sprchu, a po sprche ma velmi stipe plet,,taku velmi suchu ju mam, bola som aj na poradni,,,u oriflame, a poradnika mi povedala ze mam mastnu plet..tak ja newem mno...ale proste po tej sprche sa mi dokonca supi plet, no ale tak ze to je normalne u mastnej pleti,,no tak ok dam si aj kremik original na mastnu plet...potom si dam ale make up,,a fakt uplne minimalne a koli tym supinkam ho dost vidno...tak by som poprosila ze aby ste mi odporucili aky make up pouzit,,lebo to uz fakt newem

make up

delpia jaj ty myslis hentak odlicit, jasne tak sa kazdy vecer odlicujem...a rano tiez pouzvam pripravky,,,lenze ked sa idem sprchovat tak nepouzijem nic na odlicenie

iva20

Mala som az donedavna presne ten isty problem, vzdy som mavala plet mastnu a aj cervenu hlavne na licach brade a cele, aj ja som pouzivala vsetko na mastnu plet ale vsetky pripravky vacsinou vysusia len povrch pleti a potom to robi supinky v zime este viac. Ja som vyskusala asi vsetky znacky make-upu ale vysledok bol vzdy ten isty a uz som bola zufala, potom som isla ku kozmeticke a ona mi povedala, ze sa nemam snazit stale vysusovat povrch pleti, lebo o to viac mazu bude ta spodna vrstva pokozky produkovat a bude to len horsie, vraj taku plet aku mam ja (a asi aj ty podla toho co si pisala)treba naopak premastovat mastnejsim kremom ona sa bude postupne ukludnovat a aj menej mastit. Povedala som si ze to je nejaka blbost premastovat mastnu plet... Doporucila mi krem Infadolan, maju ho v lekarni stoji tusim 1,49€, potom co som ja dala penazi za drahe pripravky to bola uplne smiesna suma. Dava sa to len na noc na dobre vycistenu plet, do rana sa to vsiakne a mne to naozaj pomohlo, plet mam hladku ako babatko :) po supinkach ani stopy. Na den som uz ani ziadny krem nepouzivala len teraz som si kupila Sensibio DS od Biodermy na to zacervenanie pleti a som uplne spokojna, niekedy by som ani vobec nemusela pouzivat make-up co sa mi predtym ani nesnivalo. Prajem ti s tym vela stastia, da sa toho zbavit :)

expert

ziaden oriflame. ani kremy. som mala ten isty problem a mne pomohol olej. vstrebe sa hlbsie do pokozky ako krem. ja pouzivam BIO-OIL. je patentovany,uplne prirodny, krasne vonia a nenecha mastny povlak... takze je idealny ako podklad na make-up.

delphia

make up voda ti v sprche neodstrani makeup! voda je na umyvanie a nie na povrchove cistenie. pri odstraneni makeupu sa postupuje takto: cistaicim mliekom a tamponmi odstran makeup, docisti pletovou vodou. potom nasleduje umytie s mydlom + cistiaci gel, plet sa osusi a vyrovnat pH s plet. vodou. no a az tak sa nanasa krem.
ak sa poriadne neodlicujes, VEEELMI skodis svojej pleti. v noci sa plet regeneruje a ked nie je cista bez makeupu, tak sa "dusi" a nici sa a starne...

Mimi323

No tak že používaš všetko na mastnú leť a potom je pleť veľmi vysušená, ale len na povrchu, vnútri ostáva stále mastná.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make up ktory nerobi supinky - Fórum - ZDRAVIE.sk