tehotná?...:'-(

Príspevok v téme: tehotná?...:'-(
kukátko

myslite si ze ked som robila chalan rukou a potom on mna prstoval ze by bola nejaka sanca aby zaviedol spermie do mojho tela a otehotnela by som?... inak myslim že je to dost malo pravdepodobne pretoze on sa spremii asi nechytil... prosim ak sa mi mate vysmievat alebo si robit posmesky tak radsej ani nepiste... dakujem

figurka

pri takychto temach by clovek najradsej citat nevedel :D ale vidis nikto nereaguje na tuto temu asi za to lebo ma z toho len prcu :D tak sorry uz som pssst :D

kukátko

myslieť si môže že rozum nemám nikde... ide proste len o to že som sa pýtala.. a neviem o čo ide tebe že hneď reaguješ výsmechom... v záhlaví tej témy bolo napísané ak sa chceš vysmievať tak ani NEPÍŠ... zlato, vieš čítať???...

figurka

vidno ze este rozum nemas nikde :-) neviem na co pytas o radu ked potom takto reagujes...vies necakaj ze ludia si z toho srandu robit nebudu pretoze ked este nevies ako dochadza k oplodneniu... jeho prst nieje pepes :))) co mas 13 rokov? no treba sem tam aj postudovat nieco ohladom toho ked tak sa opytat mami nech ti to vysvetli ked uz chces silou mocou viest sexualny zivot...a potom to tak vyzera...deti rodia deti...

kukátko

nwm kto si ani o co ti ide ale ja som sa pytala na rady a nie na tvoju kritiku, a pokial k tomu nemas normalne vyjadrenie tak prosim nepis...

figurka

stale to zakladas pod inym nickom? a stale dokola to iste...je to uz skor na zaplakanie...ach skoda reci...z prstovania este nikto nikdy neotehotnel boze baby zasranice najprv sa naucte co ten sex obnasa a potom sa tomu venujte je to des ...