Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otehotnenie BEZ pohlavneho styku

beky30

Baby nechapem ba co mate sex ked tomu nerozumiete....odpovuem vam na jednu otazku.....da sa otehotniet aj ked to neda do teba.....ja som to zo srandy spravila priatelovi ze som si to dala s prstami a mam 3 rocnu Terezku.....no bolo to presne v den ked som ovulovala....samozrejme sme boli na to pripraveny a zabezbeceny mat dieta....takze ak mate ovulku co vam bude pripominat vytok ako bielko mazlave tak v tedy je to velka pravdepodobnost....mam pravidelny cyklus 28 dni takze mavam ovulku vzdy 14 a 15 den

Erika5555555

Teraz Vás trocha nechápem.. Nie len zo spermiami sa dá otehotnieť? Ja som sa len z vankúšom odbavila tak dá sa tak otehotnieť??

Biela Kobra

Erika, odporucam ti podobne experimenty az potom, ked budes mat absolutne jasno v tom, z coho moze a z coho nemoze zena otehotniet. Zatial sama seba uvadzas do nebezpecenstva. A co sa vankusa tyka, ten si mozes odfajknut ako neplodny.

Erika5555555

Ale ja som nebola s chlapom ja som sa sama odbavila.... Čiže fakt neviem ostať tehotná? Keď som sa ja sama z vankúšom odbavila?

Marion25

Tak treba si dávať pozor ale zasa toto by už bola priveľká náhoda. Tie spermie musia ísť hlboko. Takže sa ukľudni a radšej rozmýšľaj pred rým než niečo také spravíte zas :-D

Galapagos

Blbá otázka blbá odpoveď :)

Samozrejme že nie veď si už aj odpoveď správne napísala na otehotnenie potrebuješ spermie 1*

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otehotnenie BEZ pohlavneho styku - Fórum - ZDRAVIE.sk