Otehotnenie BEZ pohlavneho styku-sex

Aliss

Akoze, ja by som ta postrasila s moznym tehotenstvom, aby si nabuduce pouzivala viac hlavu ako ine casti tela :) Ale tehotna byt nemozes. Nie je to mozne. Spermie sa same nevedia presunut hlboko do vaginy....

Hmmpomoc

Pochybujem ze sa urobil pretože sme sa celý čas boli spolu takže nemal sa ako predtým urobiť keďže nemal príležitosť ale neviem to naisto.
Teraz už viem ze nebol nič pre mňa pretože ma len využil a odkopol takže... A práve preto mám obavy pretože mám zlý pocit z tej menštruácie, sex sme nemali, stále som panna

BJ_2

S muzmi, co sahaju zene do rozkroku, sa lepsie nestretavat. Aj keby ta neoplodnil, dopadne to zle. To ti hovorim uz na zaciatku, ze ziaden slusny a mravny muz by si nedovolil siahat zene na vaginu.

Aliss

Hmmpomoc, to sa ako rychlo muselo zomliet, ze nevies? :D To je presne to, o com pisem nizsie, ze nie si pripravena este na nieto veci, ked si ani nevsimnes, ci sa ten chalan urobil alebo nie :) Ak sa nespravil, coz ani nevies a potom sa ta len dotkol na intimnych partiach, nemozes byt tehotna. Nie je to mozne. Pre istotu si mozes urobit test, ale zbytocne vyhodene peniaze :)

Hmmpomoc

Nemám ten pocit že by sa predtým urobil, to skôr nie ako áno pretože to všetko sa udialo hrozne narýchlo
Ale nemám dobrý pocit z toho že mi tá menštruácia mešká
Nechápem čo to má znamenať, viem mam 15 a ešte mam nepravidelny cyklus ale nikdy mi nemeškali tak dlho, minulý mesiac až desať dní. Poväčšine mi prišli skôr

Aliss

Hmmpomoc, ak si aj dal "ruku do gati", musel by sa chvilku pred tym urobit. Urobil sa? Videla si ho? Spermie na vzduchu umieraju, ak by cisto teoreticky ejakuloval isty cas pred tym, tie male potvorky to nemali sancu prezit :) Navyse, ak by potom siel na malu potrebu na wecko, to by uz toboz neobzivli :D Chapem, ze tieto veci sa nenaucis v skole. Ani mna ich nikto neucil. Ucila som sa ich sama z roznych zdrojov a vela otazok som kladla gynekologicke. Ak nemas este dostatocne info k tymto veciam, nemala by si sa do sexualnych praktik pustat. To je ako kupit si auto a nevediet soferovat. K sexu samotnemu nepotrebujes navod a instruktaz. Ale k tomu za akych okolnosti mozes a nemozes otehotniet, k tomu info potrebujes. A kym ho neovladas, radsej sa toho zdrz :)