iracionalny strach

Príspevok v téme: iracionalny strach
moniqa87

caute ludia, na tomto fore sa dost casto objavuju temy bab, ktore sa zufalo pytaju, ci mohli otehotniet, pricom uz z prispevku je skoro jasne, ze so spermiami takmer nemohli prist do kontaktu...
ked to vidime napisane od niekoho druheho, tak nam to pride trivialne, ba az trapne, ze ta dievcina ma strach, ale priznajme si, nemali sme aj my dakedy takyto iracionalny strach? aj ked nase vedomosti a logika nam davaju jasne odpoved, tak vzdy je nieco vovnutri nas co sa pyta "co ak?"...
nedavno som sa o tom istom bavila aj s manzelkou mojho bratranca a ona je na tom tak isto... prioste ten iraciaonalny strach sa cas od casu prihlasi...
ako ste na tom vy ostatne?

technécium

machulka, ďakujem za kompliment, vieš ja budem asi dakde uprostred- taký vzdelaný idiot ak chceš, všetky moje príspevky mali niečo povedať, no vačšinou zostali nepochopené, alebo čo je horšie inak pochopené-to sú metafory a dvojzmysly

machulka006

technécium - občas mám pocit, že všetkým... niekedy sa mi zdá, že si totálny idiot (bez urážky) a niekedy, že si určite vzdelaný človek...
proste, ty si sa tu jedného krásneho dňa zjavil, pozná ťa celé zdravie.sk a nikto nevie , kto vlastne si...

machulka006

inak, technécium, ty si čo vlastne zač? ty si sa tu len tak z čista jasna objavil a niekedy vážne nechápem tým tvojim hláškam...

machulka006

kla.ra - ach, voľačo si mi veľmi pripomenula... :D
priznávam, tiež si tu občas zgustnem na nejakej babe, ktorá napíše, že mala už dva krát menzes ale aj tak sa bojí, že je tehotná... ale taký úplne blbý a zbytočný strach som mala už aj ja... ach jaj... sypem si popol na hlavu... :(

technécium

baby a ja takýto problém nemám, lebo som si to tak zariadil, kto vie ten vie, leerka a veľký je ten strach