Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kúpel počas menštruácie?

ivka004

Kupel je najlepsi sposob ked mas silne bolesti choc to neje prijemne ale aspon mne sa vzdy ulavi a bolesti su prec...

machulka006

ja keď som mávala bolesti pri menštruácii, tiež som sa sprchovala horúcou vodou, ale nikdy som sa nekúpala... takže ja som za sprchu...

slnieckova2002

ja sa vtedy len sprchujem..ale neskor ked uz su slabsie, ta si mozes lahnut do prazdnej vane a teplou sprchou si mozes masirovat brucho... ale nenapustat vanu...

Lea21

pri menstr. by sa malo vyhybat kupaniu. neviem, nakolko tampon pomoze, ale aspon trochu snad zmierni riziko infekcie. bolesti som nikdy nemala, tak vtedy kupel nepotrebujem.

whee_ee

no..aby to bolo hygienicke tak s tamponom..ja to tak robim, dam si uvolnujucu sol a velmi mi to pomaha na menstruacne bolesti, tie mam velke:(

lolinka

odporuca sa teply kupel pred menstruaciou pocas by sa nemalo kupat len sprchovat,ale pomaha zbavit bolesti ked si das na brusko vrecko s teplou vodou ,viete ktore vrecka myslim ?!( ale neviem kde ich predavaju)

kla.ra

nahodou, ked mna boli brucho pocas dni, tak si dam tampon a lahnem si na 20 min do teplej vane...je pravda, ze to trocha roztiahne cievy ale je to take prijemne a zbavi ma to bolesti..a tampon si hned vymenim potom..ziadnu infekciu som nemala este, klop klop :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kúpel počas menštruácie? - Fórum - ZDRAVIE.sk