Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekolog-moje skusenosti

Príspevok v téme: Gynekolog-moje skusenosti
nikola1984

Chcem sa s vami len podelit o moje skusenosti s gynekologmi. Mam 24 rokov, gyn. navstevujem od 19 rokov a za tu dobu som 4 krat zmenila gyn. zo zacitaku mi to pripadalo divne ze stale menim gyn. ale dobre som spravila a teraz som konecne spokojna zo svojim gyn.
takze 1. krat som bola u gynekologicky, ,mala som obrovsky vytok, vo velkom mnozstve hrudkovity, silne zapachajuci,(panna som uz nebola), povedala ze to nei je normlane ani kultivaciu mi nespravila ani nic podobne..len mi strcila do posvy dva prsty , vytiahala a povedala ze som ok, ani v ytch zrkadlach ma nevysetrila ani sono-proste nic.
tak som isla k druhemu gyn. ten zistil pri vysetreni ze mam slaby zapal vajecnikov + silnu infekciu, no spraval sa jak mesiar, uplne bol necitlivy este mal aj ironicke poznakmy no poviem vam u neho keby som prvy krat viac ma ku gyn. nikto asi nedostane, inak tiez ziadn akultivacia ani nic podobne mi nespravil.
po case som mala znova problemy z vytokom isla som k dalsiemu gyn. ten bol mily, pri vysetreni jemny, ale..
nikdy mi nesprvail kultivaciu ani cytologiu proste ma vzdy len kalsicky vysetril , aj ked moje problemy z vytokom sa opakovali kazdy mesiac opat ziadny vyter ani nic dookola mi predpisoval tie iste maste a tabletky ANTIFUNGOL 3 a diflucan s tym som od neho odchadzala kazdy mesiac po dobu dvoch rokov! ked som chcela Hak , vzali mi krv a dali mi domov milion patsto letacikov o hak nech si vyberiem a\"nabuduce nam poviete co ste si vybrali\"
po dvoch rokoch s mojimi neprestavajuci problemami som vyhaldala ineho gyn. a ten mi konecne vsetko vysvetlil a porobil vsetky potrebne vystetrenia, kultivacie, cytologiu, sono, + sono prsnikov atd, odber krvi a pod..
lenze takto dlho zanedbavanimi problemami , ktore zle riesli moji gynekologovia som sa dopracoval akurat k tomu ze mam uz chornicke zapaly. tak vam chcem povedat baby nebojte sa zmenit gyn. ak je to potrebne a ak sa nepsravaju atk ako maju a nevysetruju poriadne!!!

nikola1984

doll/ no a preco vlasne by si rada zmenila? to je mi luto ze ti to takto dopadlo, tolke roky prechodenych zapalov, lebo viem co to je trapit sa s tym..
a to v Ba bol taky problem z gyn.? to ja som z maleho mesta u nas su len 4 gyn. ale ja som k ziadnemu nesla tiez dochadzam 20 km od mojho mesta ja ked je to dalej a casto mam problemy a ma vela ludi vzdy tam stravim cely den v robote sa sice hnevaju kazdy mesiac ale co uz

doll

ja by som tiez velmi rada zmenila lekarku, ale som stastna ze nejaku mam. od 16 som sa pokusala k nejakemu dostat. vtedy neplatila povinna rajonizacia, a moja obvodna gynekologicka mi povedala zema vela ludi. bola som tam asi 8 krat ze nech ma zobere, mala som zapaly a ona povedala ze kym nemam prave akutny stav ohrozujuci zivot nevezme ma. skusla som aj dalsich lekarov, vsetci mi tvrdili ze mali plno, ze mam ist tej ku ktorej patrim. normale som sa taz pred plnou ckarnou zien rozplakala, ze ako mozu mat k ludom taykto pristup, bola som zufala. som z BA a gynekologicku som zohnala az na zahori, ale tam som nechcela chodit, lebo utekat vlakom ked mam nejaky proble. cize od 16 rokov do 19 rokov som prechodila kopu zapalov a zaidneho lekara to netrapilo. a viete ako to nakoniec dopadlo? zistila som ze moja znama je velmi dobra kamaratka s gnekologickou ku ktorej patrim a ta sa jej opytala ci ma vezme a samozrejme nebol problem, odrazu nemala plno... je mi z toho zle ale som rada ze nejaku vobec mam

usiko

nikola, mala som tento problem, asi tak 9 rokov chronickych zapalov a som z toho von...ak chces, napis, mi poradim ti, za kym ist....a co vsetko robit....znama mi dala cislo na jednu kliniku, ci ustav, na lekara, uzasnu kapacitu a za desat dni ma dali dokopy///odvtedy mam pokoj od zapalov, a je to uz 5 rok.....samozrejme, pri dodrzani vsetkych preventivnych opatreni....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekolog-moje skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk